Blindr Blog
sk cz en
Ako rozpoznať neveru?
25/12/2017 - 15:53

V čase internetu a zoznamovacích stránok je pokušenie nevery také silné ako nikdy predtým a týka sa to mužov aj žien. Takému pokušeniu je niekedy ťažké odolať. V čase internetu a zoznamovacích stránok je pokušenie nevery také silné ako nikdy predtým a týka sa to mužov aj žien. Takému pokušeniu je niekedy ťažké odolať.

1.       Náhle zmeny v časovom rozvrhu.
Manžel Ley začal chodiť domov neskôr, čo zdôvodňoval tým, že pracuje nadčasy. To sa samozrejme môže stať bez toho, aby išlo o neveru. „Ale na výplatnej páske žiadne nadčasy neboli,“ spomína Lea. „Tiež každú nedeľu musel v určitú dobu ísť s autom pre benzín,“ hovorí. Potom je na mieste klásť si otázky.

 

2.       Náhle koketovanie.
Keď sa on alebo ona začnú viac zaujímať o svoj zovňajšok, kupovať si kozmetiku alebo oblečenie, ktorú alebo ktoré si nikdy predtým nekúpili, prezerať sa v zrkadle, kupovať si v lekárni prípravky proti padaniu vlasov, je na mieste spozornieť.

 

3.       Zmena vo frekvencii sexuálnych stykov.
Neverný partner môže vykazovať sexuálny chlad voči partnerke, alebo naopak sa môže tiež snažiť častejším sexom „zmazať“ svoju vinu.

 

4.      Podozrivé používanie telefónu.
Ak zrazu zmizne mobil, ktorý so sebou osoba inak všade nosila, ide o možnú známku nevery. Keď nedvíha telefón vo vašej prítomnosti, je potrebné sa znepokojovať. To isté platí pre hesla k e-mailovej schránke a počítačmi.

 

5.      Hmotné známky.
Stopa rúžu na košeli, parfum, ktorý nepoužíva, dlhé a svetlé vlasy u brunetky, chlpy psa alebo mačky na svetri, keď ste tieto zvieratá nikdy doma nemali – je veľa známok, ktoré hovoria samé za seba.

 

6.       Anonymné telefonáty.
„Niekoľkokrát týždenne u nás zvonil doma telefón, ale keď som ho zdvihla, nikto na druhom konci nebol,“ spomína Lea. „Keď sa manžel dostal k telefónu skôr než ja, hovoril údajne s mamičkou, ktorá však tentoraz nezavesila,“ dodáva.

 


7.      Meno, ktoré sa v rozhovore často objavuje.
Zamilovaní majú potrebu hovoriť o svojej vyvolenej alebo o svojom vyvolenom. A to do tej miery, že o ňom alebo o nej hovoria aj so svojím partnerom. Ak sa v rozhovore veľmi často objavuje meno kolegu či kolegyne, môže ísť o neveru.

 

Zdroj: www.theguardian.com

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 9x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.