Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako vybrať darček pre muža?
06/12/2020 - 18:47

Mnohým dámam robí výber darčeka pre muža obrovský problém. Je jedno, či sa jedná o meniny, narodeniny alebo výročie - niekedy proste nevedia vybrať to správne. Trápenie sa stupňuje aj vtedy, keď nám na dvere klopú Vianoce a každý chce dostať niečo extra.

Možno ste to už pre tento rok vzdali a radšej si otvorili fľašu vína. My vám však prinášame 3 parádne inšpirácie na darčeky, ktoré zaručene túži dostať každý chlap.

1. Niečo pre hravú stránku

Hovorí sa, že chlapi sú večné deti. A ten, kto tento výrok povedal ako prvý, mal obrovskú pravdu. Darujte svojmu drahému niečo, čo poteší jeho hravú stránku. Na prvý pohľad sa vám možno bude zdať absolútne nezmyselné kupovať mu helikoptéru na diaľkové ovládanie alebo stavebnicu vesmírnej lode. Avšak, verte tomu, že jeho šťastný výraz bude stáť za to.

2. Niečo pre jeho mužskú stránku

Muži si vizuálne tvory a veľmi ich poteší, ak sa ich partnerka poriadne nahodí. Nehovoríme teraz o večernej róbe a drahých črievičkách. Máme namysli “také to nahodenie”, ktoré je iba pre jeho oči. Kúpte si nejaké pekné spodné prádlo, zaujímavý kostýmček či korzet.

3. Niečo pre jeho dospelácku stránku

Vhodným darčekom môžete ukázať, že podporujete jeho prácu alebo hobby. Darujte mu niečo, čo mu pomôže, nakopne ho, čo vyjadruje jeho záujmy. Kúpiť mu môžete napríklad kurz, permanentku do fitka alebo modelársku sadu. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 12x
Komentáře
Doporučujeme