Blindr Blog
sk cz en
Chcete naozaj vzťah?
26/04/2019 - 10:03

Online svet ponúka mnoho možností. Je to napríklad čítanie si článkov, vzdelávanie sa, hľadanie informácií, hranie hier, nezáväzné konverzácie, alebo aj hľadanie si životného partnera. Práve posledná možnosť je v posledných rokov veľmi populárna.

Hľadanie si životného partnera práve cez internet, so sebou prináša mnoho možností, ale aj mnoho rôznych problémov. Takýmto spôsobom si môžete nájsť niekoho na druhej strane zemegule, nezáväzne si písať a čakať, ako sa to vyvinie.

Tiež sa ale môže stať, že jedna so strán si začne namýšľať, že vaše nezáväzné písanie je vlastne vzťah a začne sa tak aj správať. Čo robiť, aby neprišlo k nedorozumeniam a možným sklamaniam? Možností je hneď niekoľko.

Učenie si hraníc

Každá zoznamka má možnosť, že si môžete vyplniť svoj profil, kde zadávate napríklad svoje záľuby, kde bývate, kde študujete, alebo pracujete, koho hľadáte a čo hľadáte. Odporúča sa vyplniť si tento profil, aby druhá strana mohla napríklad zistiť, či hľadáte dlhodobý vzťah, vzťah na jednu noc, alebo len blízkeho kamaráta, či kamarátku.

Podľa toho vám druhá osoba napíše, alebo nie. V praxi to síce vyzerá tak, že ľudia vo svojich osobných profiloch nie vždy uvádzajú pravdu, alebo si tieto profily nečítajú. Potom môžu vzniknúť rôzne nedorozumenia, ktorá treba časom riešiť.

Vedieť čo chcem

Ak si už s niekým píšete dlhšie, alebo kratšie, pravdepodobne vždy príde na rozhovor, čo čakáte od života, čo práve hľadáte, alebo aké máte momentálne plány. Ak hľadáte len kamaráta, určite to druhej osobe napíšte, keď sa na to dostane téma. Vtedy máte jasne stanovené, že nič viac nechcete a nemáte v záujme sa stretávať.

Príliš doterné osoby, ktoré nepoznáte berte s rezervou, alebo vymažte. Otázky typu, či to myslíte vážne, či si to ešte nerozmyslíte a podobne nie sú veľmi príjemné, ak máte jasno.

Keď už je neskoro

Určite sa už niektorým stalo, že si s niekým dlhodobo píšte a zrazu vám príde správa, že vás druhá osoba miluje, alebo že šťastná, že máte taký krásny vzťah. Vy si ale vôbec neuvedomujete, že nejaký vzťah s touto osobou máte. Vtedy sa radšej tri krát nadýchnite a taktne tejto osobe napíšte, ako to v skutočnosti cítite vy.

Druhé riešenie je túto osobu vymazať a už nikdy jej nenapísať. Toto riešenie je síce zraňujúce a zbabelé, ale je najjednoduchšie.

Preto ak sa chcete vyhnúť nedorozumeniam a nešťastným koncom, radšej si hneď vyjasnite, čo chcete a čo očakávate.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 35x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.