Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Kúsky oblečenia, z ktorých ženy padajú na kolená: Páni, mali by ste nosiť toto!
25/04/2021 - 12:59

Hľadáte outfit, ktorým zaujmete každú ženu? Vyberte si z našich inšpirácií, vďaka ktorým zaručene zabodujete.

Na to, aby ste zaujali babu nemusíte vyzerať ako model z najnovšieho vydania časopisu. Práve naopak, malé nedokonalosti sú teraz úplne IN a dokážu zaujať viac. Vo svojej podstate je dôležitejšie to, ako sa človek prezentuje. A nič o vás nepovie viac, ako to, čo máte na sebe. 

Oblečenie toho dokáže prezradiť naozaj veľa. Poďme sa pozrieť na to, z akých kúskov sú baby paf. 

Košele

Košeľa je univerzálny kúsok, ktorým zaujmete na akomkoľvek rande. Môžete si ju obliecť na večeru, na drink, do kina alebo na prechádzku do parku. Pôsobí elegantne, no zároveň ležérne. 

Tričko vašej obľúbenej kapely

Tričká kapiel sme nosili už ako teenageri, a sprevádzajú nás aj naďalej. Sú akýmsi prejavom rebélie, ktorá sa ostro kombinuje s vkusom. Ukazujeme, čo sa nám páči už na prvý pohľad. 

Doplnky

Slnečné okuliare, šiltovka, klobúk, minimalistický náramok či hodinky - to všetko dáva jasne najavo, že si dávate záležať. Neobliekli ste si iba tak prvé, čo ste videli a dali ste si námahu svoj outfit zladiť s doplnkami. 

Koženkové alebo riflové bundy

Koženky alebo riflovky sú retro, no rozhodne nie zastaralé. Skombinujte ich s jednofarebným tričkom a džínsami a okamžite máte plusový bod. 

Bonus: Veci, ktoré ženy na chlapoch nenávidia

Ako bonus sme pre vás pripravili zoznam vecí, ktoré ženám veľmi neimponujú. Skúste sa im preto vyhnúť. 

1. Príliš obtiahnuté nohavice/rifle

2. Haremky

3. Príliš široké nohavice

4. Rádoby vtipné tričká

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme