Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo NErobiť na prvom rande? Chlapci, tomuto sa vyhýbajte!
09/05/2021 - 15:02

Chystáte sa vziať ju na prvé rande? Poďme sa pozrieť na tie najmenej vhodné scenáre, ktorými si určite nepomôžete.

Čo ženy dokáže naozaj odradiť? Tieto činnosti či formy správania sú pre väčšinu báb no-go.

Problémy s platením

Už dávno nie je pravidlo, že muž musí zacvakať za včeru, zákusok a drinky pre dvoch. Je v poriadku, ak požiadate babu o rozdelenie účtu na polovicu. Nenechávajte ju však, aby platila aj za vás. Muži, ktorí sa hneď na prvom rande nechajú „vydržiavať“ to málokedy dotiahnú do toho druhého.

Žiadne slušné spôsoby

Hovorí sa, že ženy milujú drsných mužov. Troška akcie a adrenalínu, samozrejme, neuškodí, no pokiaľ sa chlap na verejnosti nevie správať, je to hotová katastrofa. Buďte milý k čašníčke, otvorte jej dvere a nesprávajte sa prehnane vulgárne.

Osobný priestor v nedohľadne

Ste s ňou 5 minút a už sa na ňu nepredstaviteľne lepíte. Správate sa k nej ako k svojej priateľke, a to bez toho, aby vás zaujímalo, čo si o tom myslí ona. Je jasné, že prvá iskra môže preskočiť už na začiatku stretnutia, no ženy väčšinou potrebujú čas na dôležité rozhodnutie.

Bez názoru

Na každú otázku odpovedáte „neviem“ a nechávate všetko na ňu. Ona musí vymyslieť, kam pôjdete, čo budete robiť, akú večeru si dáte a kedy bude ďalšie stretnutie. Ukážte trošku rozhodnosti a buďte vodcom vášho večera. Dáma, ktorú ste si vybrali, to zaručene ocení.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme