Blindr Blog
sk cz en
Ako začať podnikať s kryptomenami?
15/01/2018 - 13:02

Mnoho z vás už určite počulo o kryptomenách, o bitcoine a podobne. Ale ako sa môžete zapojiť do tejto oblasti trhu aj vy?

Jednoducho. Na začiatok si musíte založiť účet na niektorej stránke, ktorá podporuje nákup kryptomien za fiat meny (eur,usd,czk...). Jednou z najväčších firiem je stránka www.coinbase.com.

Je mnoho prípadov, kedy ľudia vďaka bitcoinu zbohatli a z chudobných ľudí sa stali milionári. Poslednou dobou koluje príbeh o mladom mužovi, ktorý pár rokov dozadu kúpil bitcoiny za 2€ a nedávno si za 48 bitcoinov kúpil nove "lambo", ktoré ho teda vyšlo len necelých 100€. Neuveriteľné, však? Mnoho z vás si ale teraz hovorí, že už je pozde naskočiť do tohto kolotoča. Odpoveďou je však, že nieje. Záujem o kryptomeny rastie každým dňom a ceny rastú závratným tempom. Kryptomeny sú založené na decentralizovanom systéme, ktorý si rozoberieme v ďalších článkoch.

 

Ako teda začať? Pokiaľ sa na stránke coinbase registrujete cez tento link dostanete za vklad 100 USD (a tomu ekvivaletnej hodnote EUR, CZK)  ďalších 10 USD zadarmo.

Registrácia je pomerne jednoduchá, no pre istotu prikladáme aj návod

 

Zdroj: www.bitcoinmagazine.com     www.bitcoincz.cz

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.