Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako zbaliť babu?
24/04/2015 - 10:58

Máš problém nájsť si partnerku? Nezúfaj, máme pre teba zopár tipov ako na to.

Ak ťa už nebaví byť sám, chcel by si zbaliť nejakú kočku a žiadna z tvojich taktík nezaberá, tak sa inšpiruj týmito vtipnými nápadmi. Ak sa kočka na ktorú to skúsiš zasmeje a zabaví, tak si na tej správnej ceste. Veď zmysel pre humor je jedna z najpodstatnejších vecí pri balení.

 

Tip č. 1

Chlapík na videu si prisadol ku náhodnej babe a ona ho po chvíli poprosila, aby odišiel, nakoľko čaká na svojho priateľa. Háčik je však v tom, že o chvíľu ku chlapovi pribehli ďalší ľudia, ktorí predstierali, že vidia hviezdu a chcú sa s ňím odfotiť. Ako na to zareagovala baba?
 

 

Tip č. 2

Youtuber Vitaly prichádza stále s novými výzvami. Tentokrát vám predvedie, že požiadať dievča o telefónne číslo sa dá aj bez slov. Všimnite si reakcie žien, ako sa na tom bavia, čo je už veľké plus.
 

 

Tip č. 3

Ďalšie video od Vitalyho, tentokrát sa pokúsi zbaliť babu bez vidania jediného slova. Pomôžeme mu toto krásne Lamborghini. Pozri sa, ako mu samé naskákali do auta.
 

 

Dúfame, že ťa videá pobavili a možno niečo aj skúsiš. Věd nikdy nevieš. V blízkej dobe sa môžete tešiť na ďalšie zábavné tipy, taktiež aj pre ženy!

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme