Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo mužov vo vzťahu štve?
16/08/2020 - 12:46

Čomu by sa baby mali vo vzťahu určite vyhnúť?

Nikto z nás nie je dokonalý a každý z nás robí nejaké chyby - či už vo vzťahu alebo celkovo v živote. Niektoré problémy, aj keď malé, môžu vyvolať hádku a dokážu vám pokaziť celý vzťah. 

Keď je žiarlivá

Žiarlivosť je prirodzenou súčasťou našich životov a vzťahov. Nie je nič zlé na tom, keď nechcete, aby váš priateľ flirtoval s iným dievčaťom. Avšak môže sa stať, že vaša žiarlivosť je naozaj veľká. Muži potrebujú slobodu a nemôžete ho kontrolovať na každom kroku (a byť žiarivá aj keď ide na kávu iba so svojou matkou). 

Keď ním pohŕda

Mužské ego je niečo, na čom mužom naozaj záleží. Je to vlastne ich hrdosť, mužnosť. Nechajte mužov byť mužmi a nepohŕdajte nimi. I keď vy to beriete ako srandu, im to môže ublížiť (aj keď to nedajú najavo).

Keď nemá rada jeho blízkych

Rodina a priatelia sú dve veci, ktoré si muži a aj ženy neskutočne vážia. Ženy, ktoré si nevážia chlapovu rodinu alebo nemajú rady jeho priateľov, chlapi nechcú. Skúste sa naučiť vychádzať s jeho blízkymi a možno zistíte, že s nimi máte veľa spoločného. 

Keď nevie, čo chce

Už máte vek na to, aby ste vedeli čo chcete a čo nie. Neuspokojte sa s niečím, pretože si myslíte, že ho to urobí šťastným, alebo dá vám falošné pocity uspokojenia. Na začiatku môže byť milé, že s ním súhlasíte, no po čase ho to naozaj začne štvať.

Keď sa robí hlúpou

Väčšina z nás už nie je na strednej škole a takéto veci by sme mali dávno hodiť za hlavu. Nerobte sa hlúpou, aby ste získali jeho pozornosť, pretože sa to naozaj nevyplatí.

Keď sa snaží, aby začal žiarliť

Existuje určite mnoho lepších spôsobov, ako upriamiť jeho pozornosť. Flirtovanie s každým chlapom v práci alebo v bare bude fungovať proti vám a muž totálne stratí záujem.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme