Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako zistíte, že sa páčite hanblivému mužovi?
05/01/2020 - 10:11

Určite dokážete čítať v mnoho mužoch, no nie každý je okamžite čitateľný.

Hanblivý typ chlapa je práve ten, v ktorom sa tak ľahko a okamžite čítať nedá. Väčšinou môžete prehliadnuť jeho záujem, čo by bola škoda, ak by boli tieto sympatie vzájomné. 

A ak cítite, že vás má naozaj rád, netlačte na neho. Hanblivý muž potrebuje čas, aby sa prejavil.

Jeho úsmev

Úsmev je najsilnejšou zbraňou hanblivého muža. Neodváži sa vás len tak dotknúť či nebodaj pobozkať. Ani nejaké veľké gestá nie sú to pravé. No usmieva sa, keď vás vidí a keď ste blízko. Je to vlastne spôsob jeho nenásilnej komunikácie. 

Technológie

Používa technológie viac ako ostatní. Dokonca za SMS správami alebo chatom dokáže byť odvážnejší a otvorenejší než keby ste sa s ním rozprávali osobne. Hanblivému chlapovi dávajú siete možnosť červenať sa do sýtosti a vy ho pri tom nevidíte - čo chápe ako výhodu.

Preto vás pravdepodobne nebude zasypávať ružami a kadejakými darmi, ale skôr vám večer napíše pekný e-mail.

Čaká, že niečo urobíte

Bojí sa sklamania a frustrácie z odmietnutia, preto rád vyčkáva. Snaží sa vo vašej prítomnosti rozpoznať vaše signály. Je vnímavý a dokáže vám čítať z tváre. Rozpozná, či ste mali skutočne dobrý deň alebo to iba hráte na okolie. 

Vaším signálom môže byť hocičo. Či už ho zavoláte von alebo na kávu, bude rád. Čokoľvek, čo mu naznačí sympatie medzi vami.

Ďaľšie znaky

Bojí sa s vami rozprávať, no očný kontakt nadväzuje často. Jeho oči dokážu prezradiť, či sa mu naozaj páčite.

Hanblivý muž to na vás nevybalí okamžite, ale ak by ste sa ho priamo opýtali, ako to medzi vami je, odpovedal by vám.

Necíti sa dobre v spoločnosti vašich priateľov, no pre vás to urobí.

Urobí prvý krok málokedy, pretože má strach.

Veľké gestá si schováva vo svojom vnútri - nemajte strach, časom sa odhodlá. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme