Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Dokonalé letné rande (podľa nej)
19/07/2020 - 09:03

Rande vonku či vnútri – aké je to pravé pre babu?

S príchodom leta prichádza aj mnoho nových aktivít, ktoré môžete so svojou polovičkou podniknúť. Keď sa iba začínate spoznávať, môžete to urobiť jednoducho – spraviť si spoločný piknik. Avšak pokiaľ rozmýšľate nad niečím originálnejším, môžete si vybrať jednu z týchto aktivít, ktoré sú dokonalé na leto.

1. Letné kino

Letné kino je skvelým príkladom romantického rande. Pozeráte na západ slnka (neskôr na hviezdy) a popritom pred vami premietajú dobrý film. Môžete pripraviť aj nejaké pohostenie – pukance či čaj budú úplne stačiť.

2. Kúpalisko či wellness

Pokiaľ je neskutočné teplo, môžete sa ísť osviežiť na kúpalisko a zažiť trochu adrenalínu na toboganoch. Ak ale vonku už týždeň prší, skúste navštíviť kúpele. Môžete si dať masáž, ísť do sauny a relaxovať vo vírivkách.

3. Pozrite si východ alebo západ slnka

I keď nie každý je ranné vtáča, vstať na východ slnka sa naozaj oplatí. A pokiaľ by ste to fakt nedali, stále si môžete pozrieť jeho západ. Nezabudnite však – vyberte si deň, kedy nie je zamračené. Oblaky by vám to totiž celé pokazili.

4. Let balónom

Pokiaľ spolu už dlhšie chodíte, môžete svoju partnerku prekvapiť veľkým gestom. Romantický let balónom s kyticou ruží a piknikovým košom je sen každej baby! Ale pre istotu si dopredu overte, či sa vaše dievča nebojí výšok.

5. Choďte na predstavenie

Hrajú vo vašom meste muzikál či divadelnú hru? Myslím, že viete, že je to super nápad na schôdzku. Avšak nie každá žena má rada divadlo, preto je dobre, pokiaľ sa už dlhšie poznáte. Ale divadlo môžete vymeniť aj za kino.

6. Zmrzlina

Ísť na zmrzlinu, sorbet alebo dreň je taká klasika. Pozrite si radšej nejaké najlepšie zmrzlinárne a zavítajte tam. Môžete skúsiť rôzne druhy zmrzlín, ísť do rôznych zmrzlinární a potom ich porovnať.

Dievčatá, aké je dokonalé letné rande podľa vás?

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme