Blindr Blog
sk cz en
Aký darček doniesť babe na prvé rande?
03/05/2020 - 08:28

Je v pohode, pokiaľ na prvé rande donesiem malé prekvapenie?

Veľa mužov, džentlmenov, chce svoju priateľku na prvom rande potešiť. Na stretku sa preto objavia s malým darčekom. Chcú tým ukázať, že im na dotyčnej osobe záleží. Čo je vhodné doniesť na prvé rande a ako na to reagujú ženy?

Kvety

Ženy sú veľké milovníčky kvetov. Niektoré z nich si ich aj dokonca pestujú! Preto je jasné, že kvetom nič nepokazíte. Avšak, musíte z kvetov starostlivo vybrať ten správny, pretože by ste mohli náhodou trafiť kvet, na ktorý je alergické. Je dobré sa jej najprv medzi rečou spýtať, aké kvety má rada.

Ako žena zareaguje?: Bude určite prekvapená. Taktiež bude potešená, pokiaľ trafíte jej obľúbený kvietok. Bude vedieť, že ste si dali záležať.

Čokoláda

Ženy a sladké – to je taktiež večná láska. Čokoládou by ste nemali nič pokaziť (teda pokiaľ baba nie je alergická na laktózu :D). Vyhnite sa však lacným čokoládam, siahnite po niečom drahšom – čokoládach Milka, Merci,...

Ako žena zareaguje?: Bude rada, že si má do čoho zahryznúť. A pokiaľ ju otvorí, určite sa s vami rada podelí.

Lístky

Vidíte, že dávajú jej obľúbený film? Určite kupujte lístky! Je milovníčka adrenalínu? Myslím, že je jasné, že máte kúpiť lístky. Nie, lístkami nemám namysli listy zo stromom, ale lístky napríklad do kina alebo zábavného parku. Pre väčšiu romantiku by som vám odporučila letné kino. Hviezdy, jej obľúbený film a vy – existuje niečo čarovnejšie?

Ako žena zareaguje?: Bude určite veeľmi nadšená – však pôjde zadarmo do kina!

Zmrzlina, večera alebo káva

Myslím, že je to všetkým mužom jasné. Aspoň na prvom rande sa patrí, aby nejaké dobroty zaplatil chlap. Preto je milé, keď jej zaplatíte zmrzlinu či iné jedlo, na ktoré sa zastavíte.

Ako žena zareaguje?: Príde jej to pozorné a milé.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.