Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Chceš si byť istý, že sa nenakazíš? Choď na Blindr!
21/03/2020 - 10:33

Chceš mať absolútnu záruku, že sa nenakazíš? Navštív sociálnu sieť Blindr, kde všetci zodpovední používatelia nosia ochranu.

Vieme, že situácia vo svete, ale aj u nás, sa dostala na nečakanú úroveň. Avšak veríme, že boj proti koronavírusu zvládneme jedine vtedy, ak začneme od seba.

Chceme sa preto maximálne chrániť a k tomu vyzývame aj teba. Pokiaľ to nie je nevyhnutné, zostaň doma, staň sa hrdinom a zachraňuj svet z pohodlia gauča. Zabaviť sa môžeš na Blindri, kde naozaj nákaza nehrozí.  Aby sme si boli istí, že sú všetci registrovaní používatelia v bezpečí, dali sme každému symbolické rúško zadarmo. Nájsť ho môžeš pri svojej profilovej fotke. Týmto milým gestom chceme aj my podporiť iniciatívu Som Doma a Rúško nieje hanba.

Výhodu Blindru je, že sa nemusíš obmedzovať naozaj v ničom. Môžeš hľadať lásku, pobavenie, spoznávať nových ľudí, jednoducho robiť všetko tak, ako doteraz. Ak budeš zodpovedný, o chvíľu sa môžete stretnúť aj naživo. A na hrdinov teraz všetci letia...

 

Ty ešte niesi na Blindri?

ZAREGISTRUJ SA ZADARMO

 

Komentované: 0x
Sdílené: 205x
Komentáře
Doporučujeme