Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo najviac naštve chlapa vo vzťahu?
01/09/2019 - 10:00

To, že muži často držia svoje city v sebe, neznamená, že ich nič nikdy nenaštve. Kedy je teda pre ženy lepšie držať jazyk za zubami?

Často sa hovorí o tom, ako muži zraňujú ženy. No ženy o svojom trápení hovoria a muži to naopak držia v sebe. To ale neznamená, že žena muža nemôže zraniť. Čím teda mužovi zaručene ublížite?

Ignorácia a dôležité rozhodnutia

Jeden výskum dokázal, že viac ako polovicu mužov najviac dostane to, keď sa s ním partnerka po hádke nerozpráva. 

A okolo 40% mužov najviac vytočí, keď s ním jeho polovička nepreberá dôležité rozhodnutia - či už v ich vzťahu alebo osobnom živote. 

Poníženie

Veľkou ranou je poníženie. Toto poníženie nastáva hlavne počas hádky, keď žena nesúhlasí s názorom muža a pozerá sa na neho z hora - ako na najväčšieho ťuťmáka. A ešte zakončenie nejakou škaredou poznámkou na jeho osobu - to je rana na poriadne dlho.

Vety, ktoré takisto ublížia

Už som skoro vyššia než ty! - Neupozorňujte ho na to. Stačí, že to vidia všetci.

Aha, tu sa ti robí plešinka. - Vypadávanie vlasov je pre mužov naozaj ťažké. Skúste ho skôr uchlácholiť, že to vôbec nie je zlé.

Ty naozaj chodíš do posilovne? Nevšimla som si!- Ak muž začne bojovať proti pribúdajúcim kilečkám, podporujte ho. Toto by ho mohlo tak akurát demotivovať.

Ten tvoj kamoš, brat, šéf, kolega... ten je ale sexi! - Mužské ego je naozaj krehké a je jednoducé ho zraniť. Namiesto vychvaľovania jeho kolegov, pochválte jeho!

Moji rodičia si o tebe myslia, že... - "Svokrovci" sú rôzni. Niektorí už môžu plánovať svadbu, iní zasa preklínať vašu polovičku. Nech už je to hocičo, váš partner to naozaj nechce vedieť. Ak to zle odprezentujete, mohol by si myslieť, že s nimi súhlasíte.

Zase si nič neupratal... - Muži chápu, že keď prídete z práce, ste unavené, ale táto výčitka naozaj nie je vhodná.

Ak by si zarábal viac, mohli by sme... - Ou, tak toto naozaj nie! Pre mužov sú peniaze veľmi citlivá téma. Chlapi sa považujú za hlavu rodiny a preto ich trápi, ak zarábajú málo. 

Ty nevieš vybaviť nič! - Ženy majú nejakú vrodenú schopnosť vybavovať veci na úradoch a všetko čo treba. Veľa mužov je v tomto neschopnejšia, no nemusíme im to stále pripomínať. My zase nedokážeme vymeniť vodovodnú batériu, však?

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 1x
Komentáře
Doporučujeme