Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo prezrádza výber vášho partnera?
22/12/2019 - 10:11

To, že nás ovplyvňujú ľudia v našom okolí je viac než jasné. Čo o nás však prezrádza výber nášho budúceho partnera?

Výber vášho životného partnera nie je úplne náhodou - to je jasný fakt. Ovplyvňuje to mnoho biologických a psychologických faktorov. Kto však stojí po vašom boku, hovorí veľmi veľa o vás samých. 

Dominantnosť

Odborníci sa domnievajú, že každý z nás má v sebe ukrytý jeden z týchto aspektov. Dieťa, matku alebo dospelú osobu. Vždy  jedna z týchto čŕt prevažuje nad ostatnými. A práve k tej najvýraznejšej si vyberáme protiklad. Ak teda u niekoho prevažuje detstkosť a bláznovstvá aj v dospelosti, hľadá si starostlivého partnera. 

Emocionalita a racionalita

Medzi emocionalitou a racionalitou musí byť rovnováha, no to všetci vieme. Ak sa však radíte do emocionálnej skupiny, budete si hľadať skôr racionálneho partnera, ktorý vás bude dokonale dopĺňať. Naopak, ak ste skôr racionálny, budete si hľadať partnera, ktorý do vášho vzťahu prinesie nežnosť a pokoj.

Podoba s otcom

Mnoho ľudí tvrdí, že si podvedome vyberáme partnerov, ktorý sa podobajú na našich rodičov. A je na to kus pravdy. No zväčša to platí v prípade, ak vyrastáte v úplnej rodine. A hoci ste možno nemali dobrý vzťah s otcom, práve na základe jeho vlastností si vyberáte partnera. Keď se na niečo zvyknutý, premietame si to aj do nášho života v dospelosti. Hovorí to o vás, že máte silné rodinné korene.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme