Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo si obliecť na prvé rande? (Ženy)
24/05/2020 - 13:38

Veta „nemám si čo obliecť“ je u žien častá. Čo si teda obliecť na prvú schôdzku?

Prvé rande je pre všetkých veľkou vecou. Pre každého je dôležité, aby urobil dobrý dojem na osobu, s ktorou možno nakoniec bude chodiť.  Hovorí sa, že šaty robia človeka. Čo by ste si teda mali obliecť, aby ste pôsobili príjemne?

Tepláky

Taktiež ako pri mužoch, aj pri ženách platí to isté pravidlo – Tepláky NIE! Tepláky sú kúsok oblečenia, ktoré väčšina z nás nosí doma alebo na šport. Na prvé rande sa však naozaj nehodia.

Šaty

Šaty sú skvelou voľbou. Avšak, nie každé šaty sa hodia. Vyhnite sa trblietavým minišatám či šatám s výstrihom až po brucho. Muža to pri prvom stretnutí nenadchne, skôr odradí.

Topánky

Topánky si vyberajte hlavne podľa príležitosti. Nenoste gigantické opätky alebo zničené tenisky. Vyberajte si obuv, ktorá je vám pohodlná a je zároveň pekná.

Make-up

Pri make-upe platí, že všetkého veľa škodí. Mužom sa naozaj nepáči, keď má žena na tvári kilá farby a muž ani nevie, ako poriadne vyzerá. Trapas by bol, keby začalo pršať a boli by ste celá rozmazaná. Zvoľte preto radšej fresh look. Jemným make-upom nemáte čo pokaziť a pre chlapa budete prirodzená.

Parfum

Na prvé rande je dobré zvoliť si ten správny parfum. Nemal by byť príliš výrazný ale ani nevýrazný. Jemný ženský parfum bude správna voľba.

Kam idete?

Pred výberom vášho outfitu by ste sa však mali dohodnúť s mužom, kam vlastne pôjdete. Podľa toho si môžete zostaviť dokonalý outfit, v ktorom sa do vás muž ihneď zamiluje. Nechoďte však v mini sukni a lodičkách do lesa alebo v športových legínach na večeru.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 28x
Komentáře
Doporučujeme