Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo si obliecť na prvé rande?
02/01/2019 - 13:27 | Přečteno: 237x | Komentované: 0x

Zoznámiť sa cez internet je veľmi výhodné a najmä časovo nenáročné. Môžete sedieť doma a pritom napríklad pozerať film a nové zoznámenie môže byť na svete. Keď ale toto zoznámenie prerastie do niečoho vážnejšieho, tak môže nastať chvíľa, že sa budete chcieť stretnúť. Vtedy nastáva otázka, čo si mám obliecť?

Viacero faktorov zaváži, keď sa rozhodujete, čo si obliecť na prvé rande. Sú to najmä:

  • Miesto stretnutia
  • Osobný štýl
  • Chuť zaujať
  • Finančné možnosti

Miesto stretnutia

Ak sa chystáte napríklad do kaviarne, tak stačí, keď si oblečiete napríklad tričko a rifle. Turistika na horách, si zase vyžaduje športové oblečenie a lepšiu obuv. Večerný výlet do mesta, alebo do lepšej reštaurácie, si vyžaduje lepšie oblečenie, ako napríklad blúzku a nohavice, sukňu, alebo šaty.

Vždy je dobré si pred rande povedať, kam sa vlastne chystáte, nech si napríklad do lesa nedáte lodičky, alebo do divadla rifle.

Osobný štýl

Na prvom rande možno chcete práve ukázať váš módny vkus. Keď patríte k ľuďom, ktorí si potrpia na svoj štýl a chcete ho ukázať, tak sa pokojne oblečte, ako vám srdce káže. Nie je dobré sa hneď zo začiatku pretvarovať a to platí aj pre oblečenie.

Ak máte napríklad radi výrazné farby, alebo obľubujete klobúky, nebojte sa to ukázať. Vaša nová známosť isto ocení váš vkus a keď nie, tak si buď zvykne, alebo bude hľadať inde.

Chuť zaujať

Niektorí ľudia sú extroverti a sú radi, keď ich okolie neprehliadne. Radi nosia extravagantné kúsky a vyžadujú si pozornosť. Ak aj vy patríte k týmto ľuďom, tak sa určite nebojíte obliecť si svoje zaujímavé kúsky aj na prvé rande.

Finančné možnosti

Niektorým ľuďom financie nedovolia, aby si kúpili čo chcú. Nie je to však iba o peniazoch. Krásne oblečenie sa dá nájsť aj v lacnejších obchodoch. Jedným z takýchto sú sekáče, kde nakúpite dobré, lacné a určite aj krásne veci, ktoré budú vhodné práve na prvé rande.

Ak už vám na oblečení záleží, alebo nie, tak verte, že šaty robia človeka a prvý dojem je vždy ten najdôležitejší.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Přečteno: 237x
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme