Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Hip Hop Žije zverejňuje meno druhého headlinera! Je ním Gunna!
06/06/2019 - 15:39

Na Slovenský festival Hip Hop Žije 2019 zavíta Gunna ako druhý headliner.

Do Bratislavy na pódium festivalu Hip Hop Žije 2019 zavíta populárny reprezentant novej vlny Gunna, ktorý v roku 2018 hosťoval na Travisovom albume Astroworld. V tomto roku vydal úspešné sólo s názvom Drip or Drown 2. Gunna má na konte hneď niekoľko hitov so stovkami miliónov videní na YouTube.
 


Gunna patrí pod Young Thugove vydavateľstvo YSL Records a práve jeho vplyv sa na ňom prejavuje v najväčšej miere. Intenzívne spolupracuje aj s Lil Baby, podporuje ho Drake aj Metro Boomin a na hosťovačkách má známe mená ako Lil Yachty, Offset, Playboi Carti a iné.
 


Vy ho budete mať možnosť vidieť a počuť na Hip Hop Žije 2019! Všetko nasvedčuje tomu, že pôjde o veľkú show. Gunna bude rozbehnutý, keďže jeho európske turné začína už o pár dní a práve v Bratislave bude séria jeho vystúpení vrcholiť.

Ako druhý headliner sa tak pripája k headlinerovi Ja Rule. Okrem amerických mien, ktoré si vyžiadali samotní fanúšikovia je samozrejmnosťou tiež prítomnosť najväčších domácich mien vrátane Kontrafaktu, Majka Spirita, Separa s DMS, Kaliho a ďalších.

Hip Hop Žije sa bude konať 28. - 30. júna. Viac informácií a vstupenky nájdete na oficiálnej stránke www.hiphopzije.sk.

Komentované: 0x
Sdílené: 76x
Komentáře
Doporučujeme