Blindr Blog
sk cz en
Kam ísť na svadobnú cestu?
20/10/2019 - 10:00

Ak premýšľate nad dokonalou destináciou na vaše medové týždne, lokality v tomto článku stoja aspoň za zváženie.

Svadobná cesta je po svadbe naozaj odmenou. Po stresujúcom období plánovania a prípravy svadby by mala byť príjemná, upokojujúca a romantická. 

V týchto rokoch sú obľúbené hlavne exotické destinácie. A povedzme si úprimne - je z čoho vyberať. Nechajte sa inšpirovať týmto zoznamom najlepších lokalít!

1. Kauai

Havajský ostrov ponúka mnoho súkromných viliek so súkromnými plážami, čiže je na svadobnú cestu ako stvorený. Akčnejšie páry môžu vyskúšat kajakovanie alebo túru. 

2. Svätá Lucia

Tento ostrov úplne ovládol kategóriu medových týždňov. Stal sa najlepším miestom dokonca deväťkrát! Medzi najnavštevovanejšie miesta patrí ostrov Pigeon, ktorý leží na severozápade.

3. Maui

Maui je neskutočne zaujímavý a nádherný. Môžete ísť na túru, objavovať krásne mestečká, ísť do džungľe alebo k vulkánom. A pre tých, ktorých majú radi pokoj sú tu úchvatné pláže. 

4. Florencia

Mesto plné talianských vín, architektúry a umenia. Nudiť sa tu určite nebudete.

5. Seychely

Novomanželom ponúka romantické zátoky, krištáľovú čistú vodu a nekonečné piesočné pláže. Môžete sa len tak povaľovať, potápať či prechádzať sa po ostrove s bohatou faunou a flórou. Je to takmer nedotknutný kúsok raja neďaleko rovníka.

6. Jamajka

Jamajka patrí medzi najlepšie destinácie v Karibiku. Nachádza sa tu mnoho prenádherných pláži, ktoré su obzvlášť pokojné, kedže je tu zákaz púšťania hudby. Samozrejmosťou sú aj vodné atrakcie - napríklad plavba loďou.

7. Niagárske vodopády

Tieto dychberúce vodopády sú známe po celom svete. Je to niečo úžasné a veľa novomanželov si to vybralo ako obľúbenú lokalitu. Môžete sa na ne so svojou láskou dívať z hora alebo stáť rovno pred nimi. 

8. Edinburgh

Mesto plné hradov, rôznych hôr a naozaj luxusných ubytovaní. Sú tu taktiež pekné reštaurácie so skvelým jedlom. Môžete si tu oddýchnuť no aj kultúrne sa zabaviť.

9. Benátky

Gondoly, kanály a ubytovanie s výhľadom na vodu - to všetko nájdete v Benátkach. Toto mesto je považované za veľmi romantické mesto.

10. Paríž

Pre veľa ľudí je Paríž jasnou voľbou. Však a prečo nie? Nájdete tu historické pamiatky, výbornú francúzsku kuchyňu a mnoho ďalšieho. Je to najromantickejšie miesto na Zemi, tak prečo to neskúsiť?

Aké je vaše vysnívané miesto, kde by ste chceli stráviť medové týždne?

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.