Blindr Blog
sk cz en
Kedy je ten správny čas ukončiť vzťah?
07/02/2023 - 08:59

Ste vo vzťahu a mate pocit, že to už nie je úplne ono? Prečítajte si, kedy je ten správny čas vzťah ukončiť.

Na začiatku vzťahu nikto nevie, ako dlho bude zamilovanosť trvať. Neexistuje totiž žiadny univerzálny časový odhad, ktorý by sedel na všetky páry. Niektorí vydržia týždne, iní mesiace či roky. A keď tento pocit vyprchá, nastáva kríza.

Aj vy ste sa dostali do stavu, keď váš vzťah už nie je úplne to, čo to bývalo? Môže ísť o chvíľkové obdobie, ktoré je zapríčinené stresom, množstvom iných povinností, drobnými hádkami alebo nezhodami. Ak sa však dostatočne snažíte a venujete druhému čas, veľmi rýchlo pominie. Druhý prípad je ten, keď ste sa dostali do stavu, že už sa asi snažiť nechcete a vo vzťahu ostávate iba zo zotrvačnosti.

Každý si však zaslúži právo na lásku, preto je niekedy lepšie riešenie nefungujúci vzťah ukončiť. Prečítajte si signály, ktoré vám napovedia, že je to pre vás lepšie riešenie. Ak na väčšinu tvrdení odpoviete áno, mali by ste zvážiť rozhovor s vašim partnerom.

Na svojho partnera sa ani netešíte. Práve naopak, vyhľadávate situácie, aby ste sa vyhli dlhým hodinám tráveným doma.

Spoločný čas strávený osamote vás desí.

Neviete si predstaviť spoločnú dovolenku.

Partner vás vytáča všetkým, čo robí.

Máte pocit, že vás už ani nepriťahuje.

Často sa púšťate do hádky aj napriek tomu, že vám na dôvode hádky až tak nezáleží.

Po čase strávenom spolu ste mrzutý/á a podráždený/á.

Považujete jeho/jej názory za hlúpe.

Nevidíte spoločnú budúcnosť.

Začali vás zaujímať iní muži/iné ženy. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 18x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.