Blindr Blog
sk cz en
Láska alebo dobrodružstvo?
30/11/2017 - 16:44

Prvé rande prezradí veľa. Ak budete sledovať znamenia, ku koncu večera vám bude jasné, či zažijete ešte nejaké pokračovanie.

Chystáte sa celé hodiny, aby ste zo seba ukázali to najlepšie. Sledujete každý svoj pohyb, milo sa usmievate a už od prvej chvíle viete, že tohto chlapa chcete. Na druhý deň však telefón nezazvoní. Je aj vám známa táto situácia? Pravda je taká, že ak budete pozorné a budete pozorne sledovať znamenia, už na prvom rande zistíte, čo je tento vtáčik zač. Poradíme vám!

 

1.      Kam idete?
Pizzéria alebo výlet? Čaj alebo pivo? To, že kam pôjdete na prvé rande, radšej vyberá chlap. To, či sa vás opýta alebo vás len chytí za ruku a vezme na miesto, tiež veľa prezradí.
Utekajte: Ak sa vás chlap neopýta, na čo máte chuť, to znamená, že nemá rád, ak mu niekto hovorí do jeho rozhodnutia a rád riadi. Nezaujíma ho veľmi, či máte chuť liezť v 35 stupňoch na hory. Bude to, čo chce on a basta! Nenechajte, aby vás udupal. Povedzte, čo chcete!
Ostaňte: Ak si vás našiel a opýta sa vás, či máte chuť na pizzu, to znamená, že by bol rád, keby ste sa rozhodovali obaja. Nie je panovačný typ a je pre neho dôležitý aj váš názor.

 

2.      Ako sa správa?
Našťastie, galantnosť ešte nevymrela ani z niektorých dnešných mužov. Ale nie je dobré ani to, ak vám vyznáva lásku už na prvom rande. Niekoľko príjemných lichôtok je však veľmi dôležitých. Ak chlapík, s ktorým máte rande, žúva žuvačku s otvorenými ústami a rozpráva sa s vami tak, že sa vám ani nepozrie do očí, zrejme nie je typom galantného muža.
Utekajte: Hoci vám otvoril dvere, zvonenie telefónu si nestíšil. Keď dokonca zvoní, zdvihne ho a dlho sa rozpráva s kamarátmi. Žiaľ, takáto situácia znamená, že ho natoľko nezaujímate, aby kvôli vám uzavrel vonkajší svet. Takýto chlapík nebude ani neskôr oddaný, takže radšej utekajte.
Ostaňte: Sleduje pozorne každé vaše prianie? Tento chlapík vás skutočne chce a je z vás hotový. Udržte si ho!

 

3.      O čom sa rozprávate?
V prvej polhodine vášho rande len hapkáte a nič nehovoríte k veci? To ešte nemusí veštiť nič zlé. Je úplne normálne, že ste obaja nervózni. Ale ak sa konverzácia zasekáva aj neskôr a muž, s ktorým práve randíte sa len pozerá na hodinky, niečo nie je v poriadku.
Utekajte: Ak už hodiny rozpráva len o sebe a ani sa vás neopýta, čo máte nové, je tu problém. Zrejme ho nebude zaujímať ani neskôr, aký máte názor. Zbožňuje, keď je vždy o ňom reč. Môžete hovoriť čokoľvek, jeho reakcia bude zrejme typu: Toto sa stalo už aj mne. Ak nechcete, aby ste vo vzťahu neboli utláčané, radšej sa na konci rande rozlúčte už navždy!
Ostaňte: Keď si všimnete, že už uplynula polnoc a vy sa ešte stále rozprávate a smejete, ste na dobrej ceste. Dobre sa bavíte a zaujímate sa jeden o druhého. Ak sa chlapík navyše vie aj dobre zasmiať, tak je pre vás hlavnou výhrou. Nenechajte, aby odišiel!

 

4.      Sex po bozku?
Večná otázka, má byť na prvom rande sex alebo nie? Hoci ste si úplne padli, ale ešte by ste radšej počkali, tak to povedzte! Určite nemusíte súhlasiť so všetkým, len aby ste pôsobili ako sebavedomá žena, ktorá vie, čo chce.
Utekajte: Odprevadil vás domov, už ste sa aj pobozkali, ale zdá sa, že chce viac. Začína byť násilnícky a ani po niekoľkých prosbách neprestáva. Nadišiel čas, aby ste mu na rovinu povedali, aby odišiel. Svoje číslo mu určite nedávajte!
Ostaňťe: Ak ste sa o sexe ani len nezmienili, to ešte neznamená, že by na vás nemal chuť. Máte ešte veľa času, kým skončíte v posteli. Počkajte na vhodnú príležitosť.

 

Zdroj: www.askmen.com

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 23x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.