Blindr Blog
sk cz en
Láska z dovolenky
08/08/2022 - 13:15

Našli ste na dovolenke letnú lásku? Prečítajte si, ako postupovať.

Nájsť spriaznenú dušu nie je v tomto svete úplne jednoduché. Možno sa nachádza vo vašom meste, na vašej ulici alebo do konca vo vašom vchode, no vo väčšine prípadoch je pravdepodobnejšie, že ju budete musieť hľadať. 

 

Jedným z miest, kde môžete nájsť toho pravého alebo tú pravú je dovolenka. V tomto prípade je to však ešte o niečo komplikovanejšie. Na dovolenke ostávame spravidla iba pár dní, a preto sa môže veľmi rýchlo stať, že tú osobu, ktorá nám ukradla srdiečko, už nikdy neuvidíme. 

 

Chcete sa ešte stretnúť? Prečítajte si naše rady.

 

Ujasnite si, čo od toho očakávate 

V prvom rade si ujasnite, ako na tom ste a čo od toho očakávate. Bol to pre vás iba letný flirt, náhodná známosť alebo máte naozaj pocit, že by ste s vašou letnou láskou dokázali tráviť viac času? Pokiaľ išlo iba o nezáväzné stretávanie, s dovolenky pokojne odíďte s dobrým pocitom a peknými spomienkami. Ak však máte pocit, že to pre vás znamená niečo viac, snažte sa o ďalšie stretnutie. 

 

Zistite čo najviac

Snažte sa o svojej láske zistiť čo najviac. Odkiaľ pochádza, ako to vníma a či má doma nejaký vážnejší vzťah. Pokiaľ je z rovnakej krajiny, opätovné stretnutie by nemalo byť až také zložité. Za svojou spriaznenou dušou sa môžete kedykoľvek dopraviť autom, vlakom alebo autobusom. 

 

Vypýtajte si kontakt

Dajte si záležať na tom, aby ste sa mali ako skontaktovať. Vypýtajte si číslo alebo Instagram, vďaka čomu bude komunikácia výrazne jednoduchšia. Osud je super, no niekedy mu treba predsa len troška dopomôcť.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.