Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Muž v znamení býka. Aký je?
30/12/2017 - 16:35

Tento muž si najlepšie porozumie s ostatnými zemskými znameniami - kozorožcom a pannou.

1.      Chce dobre vyzerať
Muž, narodený v znamení býka je veľmi mužský, hoci si dáva záležať na tom, aby dobre vyzeral. Takisto je veľmi vášnivý, takže žena, ktorá ho uloví, sa má na čo tešiť! Podobne, ako ostatné zemské znamenia, aj býk má tendenciu „zapúšťať korene“, nie je ako strelec, ktorému je jedno, kde býva a že býva dočasne…

 

2.      Bývanie, auto, dovolenka
Býka astrológovia charakterizujú ako majetníckeho. Dobre zarába, ale najväčší dôraz kladie predsa len na svoj príbytok. Málokedy býva v podnájme, ale ak sa to stane, aj tento byt si zariadi podľa svojich predstáv (nie je mu jedno, kde skloní hlavu) a málokedy dá prednosť autu pred vlastným bývaním. Auto a dovolenky nasledujú až po tom.

 

3.      Je pôžitkár
Ak cestuje, potom minie veľa peňazí, hoci tento človek vie aj šetriť. (Nepatrí k rozhadzovačným, nie je baran!). Hoci je na cestách nudnejší ako znamenia, ktoré dychtia po dobrodružstve (strelec, vodnár), alebo potrebujú k životu adrenalín (baran). On si rád vychutná dobre jedlo a počasie, posedí, pokochá sa. Nemusí stihnúť všetko.

 

4.      Nerád vyznáva lásku
Náročné ženy – preč od býka! Nečakajte od neho intelektuálne debaty, tie môžete viesť s mužom v znamení leva či vodnára. Tento muž je, slušne povedané, jednoduchší. Podobne, ako ostatní muži, aj on nerád vyznáva lásku prehnane často a je skúpy na emócie. Zaberák vo vzťahu s býkom je predovšetkým to, že veľmi ťažko zabúda a ešte ťažšie odpúšťa.

 

Zdroj: www.theguardian.com

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme