Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Muž v znamení škorpióna - aký je?
29/01/2018 - 18:41

Má rád prepych tento muž. Takže jeho žena by sa mala trochu pripraviť na to, že asi bude rozhadzovať svoje zarobené peniaze.

A k prepychu patrí aj dostatok po každej stránke. Tento muž sa rád naje, rád pekne býva a keď otvorí skriňu, mal by tam mať poriadne na výber! Tiež chce mať v živote veľa lásky. Dáva ju, tak ju automaticky očakáva späť.

Škorpiónom sa jednoducho v láske darí. Ani chvíľu nepochybujú o tom, že by ju mať nemali, veria, že si ju zaslúžia a to spôsobuje, že si ju automaticky priťahujú do života. Prechádzajú zo vzťahu do vzťahu, máloktorý škorpión je single. Ak, tak len chvíľu. Kým dostane „obeť“, ktorú si vytipuje, vie byť veľmi galantný. Čo sa im tiež nedá odoprieť, je odvaha. Majú jej na rozdávanie.

Lenže, nie je všetko také ružové, ako sa zdá. Škorpión vie totiž poriadne zraňovať. Keď vraj zraní niekoho z lásky, môže mu ostať jazva na celý život. Lenže zraňovať vie ženu aj počas vzťahu, nielen na jeho konci. Bez pardónu vie žene povedať, že je tučná alebo škaredá. Neuvedomuje si, ako veľmi tým raní. Povie a už to nevezme späť. K jeho plusom však patrí vernosť a čestnosť.

Aby nebola reč len o vzťahoch a o láske, čo škorpión skutočne nenávidí, je prehra. Vyhrať musí vo všetkom, aj v krátkej hre v kocky. V živote, v práci aj vo vzťahoch miluje tajomstvá. Ale musia im prísť na kĺb, inak preňho strácajú zmysel. Je to záľubka, ktorá ich neopustí nikdy a vzniká u nich ešte v detstve.

 

Zdroj: www.theguardian.com

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme