Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Na Slovensko sa valí hudobný kolos!
27/07/2019 - 10:42

Alebo aj symfo-metal... Je to úplne jedno ako ich nazvete. Prichádza správa roka - Evanescence konečne vystúpia na Slovensku! Už sobotu 7.9.2019 v areáli Slávie Trnava, víkend kedy sa koná jarmok.

Symfonicko-metalová, či gothic-rocková inštitúcia Evanescence je zatiaľ najväčšou hviezdou tohto žánru, čo sa celosvetového dopadu týka a ich hity hrajú všetky možné rádiá, či už sú rockové alebo mainstreamové.

Minimálne 4 najväčším MEGA-hitom ste sa za pár posledných rokov jednoducho nemohli vyhnúť a bezpodmienečne ich poznáte. A nadišiel čas, aby tieto skladby a aj ďalšie rockové chuťovky prišla kapela predstaviť aj na Slovensko. Po dlhšej prestávke na európskom kontinente sa Evanescence vyberajú na nie veľmi intenzívne turné a jednou z mála zastávok v Európe sa stalo aj Slovensko. Popularita hudobných telies sa v dnešnej dobe meria viacerými merítkami. Počtom sledovateľov na sociálnych sieťach, účasťou fanúšikov na turné, zhliadnutiami ich klipov na Youtube a podobne. Ale ak vaše najväčšie dva megahity atakujú hranicu jednu miliardu dvesto miliónov (1 200 000 000) zhliadnutí, nemôžete poprieť že toto je naozaj megahviezda a tieto skladby sú megahity.
 


Evanescence majú na konte 3 štúdiové albumy, jeden Live album a Synthesis z roku 2017, ktorý obsahuje najznámejšie skladby kapely v prevedení so symfonickým orchestrom a aj v novom, odlišnom kabáte od pôvodných verzií. Skupina priebežne pracuje aj na novom albume, absolvuje turné Synthesis v roku 2018 s USA - a v roku 2019 odohrá niekoľko amerických vystúpení, najmä na festivaloch, po ktorých sa v septembri objaví nakrátko aj v Európe. Tieto koncerty však budú klasické, rockové alebo metalové, s tou najväčšou energiou, akú takýto koncert môže vyrobiť! Najznámejšie skladby budeme mať možnosť počuť na Slovensku naživo exkluzívne prvý krát a to v plnohodnotnom, takmer 2 hodiny trvajúcom programe!

Samozrejme, že v tento deň nezahrajú Evanescence v Trnave sami, ale so špeciálnym hosťom alebo dvoma hosťami. Každopádne, na udalosť roka sa treba náležite pripraviť a najmä si zapamätať dátum 7. septembra! Jedna z posledných letných sobôt bude na Slovensku v znamení svetovej megastar!

Dalším hosťom je Tarja Turunen známa zo skupiny Nightwish, ktorá predvedie svoju špeciálnu show. Tarja Turunen je fínska speváčka, textárka a producentka. Je majiteľkou sopránového hlasu a jej hlasový rozsah je tri oktávy.
 


 

Veridia /USA/ 

Vstupné na Evanescence a ich špeciálnych hostí začína na 40€ a od piatku 3.5.2019 od 10.00 si ich určite budete môcť zakúpiť v sieťach Ticketportál, Maxiticket, Predpredaj.

https://www.ticketportal.sk/event/Evanescence-US?idp=1480013
https://vstupenky.maxiticket.sk/evanescence-us-2019-trnava
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/evanescence-trnava-2019-09-07/

Koncert prináša a usporadúva agentúra PROFI EVENT.

FB: https://www.facebook.com/Profi-Event-1880773458706332/
Event: https://www.facebook.com/events/2635611553332348/

Komentované: 0x
Sdílené: 43x
Komentáře
Doporučujeme