Blindr Blog
sk cz en
Páčia sa holohlaví muži ženám?
30/04/2020 - 19:32

Vedeli ste o tom, že plešatí muži sú inteligentnejší, mužnejší a úspešnejší? Odborníci tvrdia, že aj atraktívnejší!

Skoro každý chlap má problém s vypadávaní vlasov. Môžete toho svojho však upokojiť. Podľa vedcov je plešatosť pre ženy veľmi atraktívna. Pozrime sa na to bližšie.

Výskum

Jeden vedec, ktorý bol (zhodou náhod) taktiež plešatý, robil prieskum, v ktorom ukazoval ženám rôzne fotky mužov. Chlapi na nich boli bezvlasí a niektorí mali bujnú hrivu ako princ Krasoň. Ženy ale usúdili, že viac sexy sú muži bez vlasov. Pôsobili totiž múdrejšie, úspešnejšie a sebavedomejšie.

V druhom výskume sa zasa model nechal prerobiť. Menili mu vlasy a aj fúzy. Ženy si najviac zamilovali fotku, na ktorej bol plešatí a mal peknú bradu.

Viac ako polovica Európy

Príčiny straty vlasov môžu byť rôzne - dedičnosť, ochorenia či niektoré lieky. No najčastejším dôvodom sú hormóny. Hormón testosterón sa totiž časom začne meniť na dihydrotestosterón. Tento hormón bráni rastu vlasov a preto po čase začnú vypadávať. Problém s tým má veľa ľudí v Európe.

Má to veľa výhod

Holohlavosť má naozaj veľa výhod. Tu je pár z nich:

1) Nepotrebujete žiadne hrebene, šampóny ani kondicionéry.

2) Neutratíte peniaze za holiča.

3) Nemôžete dostať vši.

4) Pokiaľ vás niekto napadne, nemôže vás chtiť za vlasy a otrieskať o skriňu.

Bezvlasé celebrity

Veľa celebrít, ako napríklad Dwayne Johnson alebo Bruce Willis, nemajú vlasy. Ale aj tak si získali mnoho fanúšičok. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 9x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.