Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Páčia sa holohlavý muži ženám?
08/09/2019 - 10:16

Vedeli ste o tom, že plešatí muži sú inteligentnejší, mužnejší a úspešnejší? Odborníci tvrdia, že aj atraktívnejší!

Máte doma muža, ktorý má už teraz nočné mory z vypadávania vlasov? Upokojte ho, pretože podľa vedcov majú plešatí chlapi omnoho viac výhod ako tí vlasatí. Odborníci takisto ako ženské radary neklamú, keď hovoria, že holohlaví muži pôsobia mužnejšie a atraktívnejšie.

Výskum

Jeden vedec, ktorý bol (zhodou náhod) taktiež plešatý, robil prieskum, v ktorom ukazoval ženám rôzne fotky mužov. Niektorí chlapi na fotkách mali dokonalú hrivu a ostatní boli plešatí.Väčšina žien usúdila, že muži, ktorí boli  bez vlasov, pôsobili inteligentnejšie a úspešnejšie. Pretože, keď sa povie slovo "plešatosť", mnoho ľudí si predstaví staršieho muža a to sa spája s múdrosťou a so životnými skúsenosťami.

Ďalší výskum, ktorý robili britskí psychológovia tiež hrá holohlavým do kariet. Model sa nechal "prerobiť" do najrôznejších štýlov vlasov a fúzov a ženy hlasovali, ktorí sa im najviac páči. Najviac záujemkyň dostal ako hladko oholený.

Viac ako polovica Európy

Príčiny straty vlasov môžu byť rôzne - dedičnosť, ochorenia či niektoré lieky. No najčastejším dôvodom sú hormóny. Hormón testosterón sa totiž časom začne meniť na dihydrotestosterón. Tento hormón bráni vyživovaniu vlasov, preto po čase začnú vypadávať. Prieskum dokázal, že viac ako polka Európy trpí týmto problémom.

Samé výhody

Holohlavosť má naozaj veľa výhod. Tu je pár z nich:

1) Nepotrebujete žiadne hrebene, šampóny ani kondicionéry.

2) Neutratíte peniaze za holiča.

3) Nemôžete dostať vši.

4) Pokiaľ vás niekto napadne, nemôže vás chtiť za vlasy a otrieskať o stenu.

5) Chlapi s plešinou sú geneticky zaujímavý, kedže plešatosť sa dedí tažko. 

Celebrity bez vlasov

Bruce Willis - Tohto akčného hrdinu si nikto s vlasmi predstaviť nevie.

Michael Jordan - Bývalému hráčovi v NBA by vlasi v jeho športovej kariére iba zavadzali.

Dwayne Johnson - Známy tiež ako "The Rock" si tiež získal mnoho fanúšičok.

 

Oholená hlava je typická pre vojakov, športovcov či policajtov. Skrátka pre akčných hrdinov. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme