Blindr Blog
sk cz en
Pozor na "teplých" baličov
12/02/2018 - 21:01

Letná láska býva kratučká, ako sa spieva v jednej slovenskej pesničke. Akosi sa nám v lete viac žiada flirtov ako skočiť opäť do vzťahu.

1.      Buďte nedostupná
Ak ste práve single, buďte ostražitejšia. Kým v zime by ste skôr mohli uveriť tomu, že ste v teplej kaviarni stretli toho pravého, v lete buďte (právom) podozrievavejšia. Ak teda nechcete stráviť leto tým, že budete vyplakávať, pretože ste opäť niekomu neskutočne naivne naleteli. A namotali sa skôr, ako bolo potrebné.

 

2.      Len toho pravého?
Je jedno, kde ho stretnete. Či priamo na kúpalisku, na kofole, na hrádzi, v záhrade u susedov alebo na ulici. Buďte odmeranejšia ako inokedy, aj keď nie ste vo veku, kedy hneď myslíte na rodinu a stretnúť chcete už len toho pravého.

 

3.      Ako postupovať?
väčší odstup ako v zime neznamená, že dotyčnému baličovi nedáte na seba číslo, hoci už tým ste automaticky hráčom (hráte žensko-mužskú hru). Potom trvajte na tom, aby ste sa čo najdlhšie spoznávali. Ak bude partner na vás tlačiť a čo najskôr sa s vami ocitnúť v posteli, radšej ujdite, akoby ste to mali absolvovať. Teda v prípade, že sa nechcete ocitnúť len v pozícii milenky.

 

Zdroj: http://www.womanmagazine.co.uk/

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.