Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Prečo ženy podvádzajú?
28/07/2019 - 11:50

Ženy a podvádzanie - to je nikdy nekončiaca téma. Väčšina mužov si myslí, že ženy podvádzajú kvôli tomu, že sú nevďačné alebo preto, že túžia po niekom inom? Toto však nie sú tie hlavné dôvody. Prečo si teda začne s iným mužom?

Mať krásny, dlhotrvajúci a fungujúci vzťah, chce asi každý. No, nie vždy sa to podarí. V ideálnom vzťhu by mali obaja partneri pristupovať k sebe v prvom rade so záujmom o toho druhého, s láskou, rešpektom a úctou.

Prečo sa teda ženy rozhodnú, že dajú šancu niekomu inému? Tu sú hlavné dôvody!

Už nie ste taký, ako na začiatku

Na začiatku vzťahu, keď bola láska ešte vyhajpovaná na maximum, ste žene dávali viac pozornosti. Možno ste ju vtedy obdarovávali darčekmi a spontánne jej nosili ruže. Teraz, keď ste ju už zbalili, tak si poviete, že také veci už robiť nemusíte. Ona sa teraz cíti nedocenená, tak vás podvedie.

Nedávate jej takmer žiadnu pozornosť

Toto je najväčší dôvod, kvôli čomu sú ženy neverné. Musíte vedieť, že sú hranice medzi vaším osobným životom a s životom s vašou partnerkou. Keď sa už znova rozhodnete pre sledovanie futbalu s vašimi kamarátmi namiesto prechádzky s vašou priateľkou, tak je jasné, že ona z toho nie je veľmi šťastná.

Niekto iný jej dáva väčší pocit sebaistoty

V momente, keď ju zahrňujete komplimentami, dostáva žena pocit sebavedomia, pretože vie, že je žiadaná. Ak jej vo vzťahu už viac nehovoríte, že je krásna a že ju milujete, je možné, že si nájde niekoho, kto jej bude dávať pocit sebaistoty.

Neustále sa hádate

Hádky vzťahu prospievajú - vlastne otvorene roprávate o svojich pocitoch. Pri hádke je však dôležité vedieť narábať so svojimi emóciami, no hlavne  s hnevom. V momente, keď sa na ničom nezhodnete, keď sa neustále dohadujete pôjde žena hľadať ten kľud, tú harmoniu inde. 

Pomsta

Áno, aj toto je jeden z dôvodov, prečo ženy podvádzajú. Mnoho žien sa priznalo, že podviedlo svojho partnera kvôli pomste. A za čo sa vlastne chceli tieto baby pomstiť? No za to, že ich on podviedol prvý - chceli, aby ich frajeri pocítil to isté, čo pocítili oni.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 50x
Komentáře
Doporučujeme