Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Romantické rande, ktoré dostane každú babu!
05/07/2020 - 11:23

Kam pozvať babu na rande, aby z toho bola totálne mimo?

 

 

 

 

Vymyslieť nápad na dokonalé rande môže byť niekedy celkom náročné. A to hlavne v tom prípade, keď chlap ženu až tak dobre nepozná. Ak chcete babu očariť, skúste vybrať jeden z týchto tipov. Romantické rande miluje predsa väčšina žien. 😉

Užiť si adrenalín na kolotočoch

Prišli k vám do mesta kolotoče? Tak bežte rýchlo kúpiť lístky! Je jedno, či sú to velikánske kolotoče alebo iba také dedinské. Zažijete spoločnú zábavu a adrenalín. Môžete žene podať aj ruku, aby sa nebála.

Zoo

Mnoho báb má veľmi rado zvieratká. Preto je zoo dokonalý nápad na rande. Môžete sa zastaviť do normálnej zoo alebo do kontaktnej. Ja by som vám odporučila kontaktnú zoo, pretože si tam môžete pohladkať či nakŕmiť rôzne zvieratá.

Piknik

Piknik je skvelá voľba pre romantické duše. Zoberte veľký kôš, deku, víno, jedlo a všetky potrebné veci na piknik. Pokiaľ chcete váš piknik ešte vylepšiť, môžete si cez deň ľahnúť a pozorovať oblaky - cez noc zase hviezdy. A pokiaľ chcete babu totálne očariť, naučte sa nejaké zaujímavosti o vesmíre a hviezdach.

Letné kino

Letné kino je tou najromantickejšou voľbou. Vyberte však nejaký film, o ktorom viete, že ho vaša polovička zbožňuje.

Tematická reštaurácia

Reštaurácia je taká klasika. Avšak tematická reštaurácia či kaviareň je lepší nápad. Ak má vaša baba rada knihy, choďte na miesto, ktoré je tomu prispôsobené. Taktiež môžete ísť do reštaurácie, kde je živá hudba alebo nejaké prednášky.

 

 

 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme