Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Rybár Zvolen - najväčší rybársky obchod na Slovensku, ktorý nie je len o rybách!
20/07/2020 - 11:36

Toto leto bude vďaka pandémii korona vírusu iné, ako sme si mnohí predstavovali. Zahraničné výlety nahrádza dovolenka na Slovensku, ktorú môžete vyplniť napríklad rybárčením či kempovaním plným zážitkov!

Originálna dovolenka pod stanom, či už v kempe, alebo úplnej divočine, môže klasickú letnú dovolenku nielen plnohodnotne nahradiť, ale dokonca prekonať. Ak ste kempovanie doteraz neskúšali, no už dlho vás láka, teraz je ten správny čas zažiť ho na vlastnej koži! A keď už sa vyberiete kempovať, rozhodne nebude na škodu spestriť si dlhé dni napríklad rybárčením, ktoré bude veľkým zážitkom tak pre vás, ako aj pre vašich známych, či členov rodiny.

 

 

Pýtate sa, kde na Slovensku si môžete všetku kempingovú výbavu prísť prezrieť a vyskúšať na vlastnej koži? Odpoveď je jednoduchá, predsa v predajni Rybár Zvolen, ktorá je najväčšou predajňou s rybárskymi potrebami na Slovensku. A keďže neoddeliteľnou súčasťou rybárčenia sú práve kempingové potreby, okrem kompletnej výbavy na rybárčenie tu nájdete aj všetko, čo budete potrebovať k vašej vysnenej dovolenke pod stanom.

 

 

Lepšie raz vidieť, ako desaťkrát čítať

O výbave na kempovanie či rybárčenie môžete čítať donekonečna, no to nikdy nenahradí možnosť vidieť všetky potreby na vlastné oči. Predajňa Rybár Zvolen je na tieto účely ako stvorená. Pre nadšených rybárov a milovníkov prírody je k dispozícii už od roku 1993, v dnešnej dobe disponuje 3 poschodiami a 750 m2 plochy, na ktorých nájdete všetko, čo ako začínajúci, ale aj pokročilý rybár či priaznivec kempingu môžete potrebovať. Nečudo teda, že predajňa Rybár Zvolen sa pýši titulom najväčšej a najlepšie vybavenej predajne s rybárskymi a kempingovými potrebami na Slovensku.

Stan, kempingové stoličky a stoly, plynový varič, spacie vaky, kreslá, lehátka a dokonca aj člny a vesty. Toto je stále len zlomok toho, čo na plnohodnotný kemping budete potrebovať. Práve preto sa oplatí navštíviť predajňu, kde s pomocou skúsenej obsluhy nájdete inšpiráciu aj na ďalšie dodatočné prvky výbavy, ktoré pri kempovaní rozhodne oceníte. No hlavne, všetko, čo kupujete, si vyskúšate na vlastnej koži.

Raj pre všetkých rybárov

V prípade, že sa rozhodnete kempovanie spojiť aj s rybárčením, taktiež by ste nemali zabúdať na kvalitnú výbavu. Šťastie praje pripraveným a v prípade chytania rýb platí toto príslovie dvojnásobne. V predajni Rybár Zvolen nájdete všetko, čo budete potrebovať ako začínajúci, ale aj skúsený rybár. Produktové portfólio je tvorené najmodernejšími udicami, návnadami, ale aj oblečením a ďalšími prvkami výbavy, vďaka ktorým budete na rybačku stopercentne pripravení a získate značný náskok pred ostatnými rybármi.

 

 

Inšpirácia na voľné večery...

Ak sa chcete vo voľných chvíľach inšpirovať zaujímavou výbavou, ktorá by povýšila vaše kempovanie a rybárčenie na novú úroveň, určite zavítajte aj na web Rybár Zvolen, kde nájdete pokope všetky produkty. Viete si ich rýchlo na jednom mieste prehliadať a porovnávať, takže keď sa už vyberiete do kamennej predajne, budete vedieť, čo môžete čakať. Ak budete potrebovať s čímkoľvek poradiť, skúsení zamestnanci predajne Rybár Zvolen vám s radosťou poradia aj po telefóne, či e-maili.

A na záver sme si pre vás pripravili ešte jeden bonusový tip, ktorým je YouTube kanál Rybár Zvolen. Vďaka nemu si kempingové a rybárske potreby nemusíte prezerať len staticky na webe, ale môžete si pozrieť ich reálnu funkčnosť vo video-prezentáciách či recenziách. Nehovoriac o videách s množstvom cenných tipov, ktoré zužitkujú tak začiatočníci, ako aj profesionáli.

Tak čo, bude aj vaše leto plné nových kempingových a rybárskych zážitkov, alebo ho strávite radšej doma pri televízore? Poďte do toho, rozhodne neoľutujete!

Komentované: 0x
Sdílené: 219x
Komentáře
Doporučujeme