Blindr Blog
sk cz en
Zoznámiť sa online ? 3 základné body k úspechu.
12/11/2018 - 10:01

Ukážeme vám, ako maximalizovať svoje možnosti a byť nielen atraktívnym objektom hodným kontaktovania, ale aj ako prvej online "iskre"pomôcť sa rozhorieť.

Online zoznamovanie je jedným z rýchlych spôsobov spoznávania potenciálnych partnerov tempom, ktoré by v reálnom živote nebolo možné. Zoznámiť sa však s niekým, s kým je písanie aj zaujímavé, príjemné a vtipné, nie je úplne jednoduché. Ukážeme vám, ako maximalizovať svoje možnosti a byť nielen atraktívnym objektom hodným kontaktovania, ale aj ako prvej online "iskre"pomôcť sa rozhorieť.

 

Profil

Je alfou a omegou úspechu a investícia do neho sa vráti nie v podobe húfom záujemcov, ale skôr v niekoľkých takých, s ktorými bude skutočne príjemné sa zoznámiť.

Prirodzene, najpodstatnejšia je fotka. A nie, nemyslíme selfie s vrstvou mejkapu a dlhočiznými nechtami. Ani namakaného borca v zrkadle v sprchách posilky aj s kamošmi, čo sa spchujú v pozadí. Drahé autá sú tiež pasé. Štatistiky ukazujú, že prirodzené fotky, ktoré vás zachytávajú v sympatickej situácii zdvihnú kontakt na ich nositeľov až o 40%. To už stojí za úvahu, nie? Takže aká je ta správna fotka? Napríklad ako idete na bicykli, pečiete tortu, schuti sa na niečom smejete, cestujete, hráte sa so zvieratkom, hráte na bicie...skrátka momentka pri niečom, čo vás baví dodá vašej tvári úplne iný výraz.

Obsah profilu predpokladá, že budete čo najúprimnejší a nebudete si vymýšľať. Načo aj? Aby váš profil nezapadal prachom medzi ostatnými, skúste ho len inak formulovať a byť osobnejší. Napríklad namiesto "Som veselý, spoločenský a baví ma šport." napíšte "Každý rok organizujeme hody, zídeme sa a pripravíme súťaže, občerstvenie a tradičný hodový futbal ženatých proti slobodným. Baví ma vidieť, ako sa decká vybláznia, rodičia porozprávajú a nakoniec všetci spolu povzdbudzujú." Alebo "Rád si chodím zacvičiť, vyčistím si pritom hlavu. Od malička hrám volejbal." Takýto profil je sympatický na čítanie a výrazne zvyšuje pravedepodobnosť, že vás bude kontaktovať proťajšok s podobným naladením, ako máte vy.

Neopisujte veľa svocjich vlastností, stačí, keď dve až tri hlbšie popíšete. Pri svojich záujmoch choďte do detailu.

Prvá správa je ďalším z kľúčových aspektov úspešného online zoznámenia. Nabudúce, keď budete niekoho kontakovať, hľadajte záchytné body. Viete vyčítať z  prezývky meno? Je na fotke nejaká destinácia, zvieratko, niečo, an čo by ste sa vedeli opýtať? Nájdite v profile niečo, čoho by ste sa mohli zachytiť. Vychádzajte z toho, čo vás na druhom zaujalo a spomínajte spoločné záujmy. Pozor, podľa pieskumov sú úspešnejšie kratšie správy, asi okolo 100 znakov, než slohové práce, ktoré nik nedočíta. A nezabudnite, aj najlepšiu správu môže zabiť zlý profil.

Ak ste sa úspešne s niekým pustili do komunikácie a máte ten správny pocit, najlepší spôsob, ako konverzáciu preniesť z online do offline sveta, je opýtať sa na osobné stretnutie spôsobom, aby ho bolo možné odmietnuť, ale konverzácia mohla pokračovať. Niečo ako "Veľmi fajn sa mi s Tebou píše. Nemáš chuť zájsť v piatok na kávu, alebo si radšej budeme ešte chvíľu písať?".

Ak máte výborný profil, písanie správ máte v malíčku a stále žiadne rande? Nie je dôvod na paniku ani vzdávanie sa. Aj na tie najlepšie správy je u mužov návratnosť asi 25 %, u žien asi 50 %. Takže žiadne strachy, ten správny proťajšok tam niekde určite je.

Držíme palce pri online zoznamovaní!

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.