Blindr Blog
sk cz en
Ste zrelý na vzťah? Prečítajte si, či je vhodné si niekoho hľadať alebo ostať single.
11/10/2022 - 15:25

Zaujíma vás, či ste vhodný adept na vážny vzťah? Prečítajte si znaky, na základe ktorých to okamžite zistíte.

Spoločnosť je nastavená tak, že vzťah a spoločné nažívanie s niekým druhým je priorita. Špeciálne od určitého veku na nás okolie tlačí, aby sme si niekoho našli, aby sme sa konečne usadili, dali do vzťahu, veď predsa to je zmysel života. Avšak, realita málokedy funguje ako v romantických filmoch. Aj na vzťah musíte byť zrelý, pripravený a byť ochotný na ňom pracovať. 

 

Nasledujúcich 5 otázok vám napovie o tom, či ste na tento vážny krok pripravený. Ak ste na všetkých 5 odpovedali, áno, smelo do toho. Pokiaľ však pri väčšine z nich váhate, musíte na sebe ešte troška popracovať. 

 

Máte rád/a sám/a seba? 

 

Sebaláska je základ každého úspešného vzťahu. Ešte predtým, ako prijmete to, že vás má rád niekto iný, je dôležité naučiť sa mať rád sám seba. Väčšina ľudí má o sebe skreslený pohľad a vidia na sebe iba nedostatky. V takomto prípade neočakávajte, že bude niečo iné vidieť druhá osoba. 

 

Máte dostatočné sebavedomie? 

 

Sebavedomie (nehovoríme o extrémnej arogancii či narcizme) je vo vzťahu veľmi dôležité. Zdravo sebavedomý človek sa dokáže postaviť za svoje ciele a názory a posúvať seba a zároveň aj druhú osobu dopredu. 

 

Viete čo chcete? 

 

Čo od vzťahu očakávate? Kde sa vidíte o 2, 3, či 5 rokov? Kam by mal smerovať váš budúci vzťah? Tieto otázky si musíte položiť ešte predtým, ako sa do vážneho randenia pustíte. Majte jasne stanovené ciele a priority, ktoré vám uľahčia spoločný život.
 

Dokážete sa prispôsobiť? 

 

Je dôležité si uvedomiť, že vážny vzťah do veľkej miery ovplyvní váš život. Spoločné fungovanie môže priniesť rôzne zmeny, ktoré nemusia byť vždy príjemné. V určitých veciach sa budete musieť prispôsobiť. Otázka je, či ste na to pripravený. 

 

Ako zvládate problémy? 

 

Problémy chcete riešiť alebo od nich radšej utekáte? Vzťah nie je vždy iba ružový a schopnosť postaviť sa problémom je nesmierne dôležitá.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 1x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.