Blindr Blog
sk cz en
Tajomná príťažlivosť: Čo sa ženám najviac páči na mužoch?
19/02/2024 - 09:55

Zaujíma vás, čo ženy najviac priťahuje? Tieto body vám to

Každá žena má iný "vysnený typ" a pohľad na to, ako by mal vyzerať dokonalý muž. Zatiaľ, čo niektorým sa páčia vysokí, tmavovlasí a túžiaci po dobrodružstve, iné zasa preferujú sladkých blonďákov s roamntickou dušou. Existuje však niekoľko čŕt a vlastností, ktoré ženy všeobecne považujú za sexy a okamžite si vás vďaka nim zamilujú. Aké sú to?

Sebavedomie: Jednou z najatraktívnejších vlastností, ktoré ženy ocenia na mužoch, je sebavedomie. Muž, ktorý vie, čo chce, a je presvedčený o svojich schopnostiach, pôsobí príťažlivo. Sebavedomia sa prejavuje nielen v spoločenských situáciách, ale aj vo vlastnej sebaprezentácii a rozhodnutiach.

 

Vtip a inteligencia: Schopnosť byť vtipný a inteligentný je ďalšou vlastnosťou, za ktorou sa ženy pôjdu doslova potrhať. Schopnosť zaujať ich nielen svojím vtipom, ale aj zmysluplnými diskusiami, vám okamžite ukáže cestu k ženskému srdcu.

 

Empatia: Muž, ktorý vie počúvať a dokáže porozumieť pocitom a potrebám druhých, je rozhodne úlovok. Empatia je kľúčovou vlastnosťou, ktorá ženám okamžite evokuje, že muž bude starostlivý vo vzťahu a bude sa zamýšľať nad svojimi rozhodnutiami.

 

Sila a ochrana: Hoci pohľad na svet a  vzťahy sa neustále mení, mnoho žien stále hľadá v mužoch pocit bezpečia a ochrany. To neznamená len fyzickú silu, ale aj emocionálnu stabilitu a ochotu starať sa o svojich blízkych.

 

Záujmy a koníčky: Muž, ktorý má záujmy a vie si zorganizovať svoj voľný čas, ukazuje hĺbku a rozmanitosť jeho osobnosti. Ženy si totiž hľadajú partnera, ktorý je aktívny a plný energie.

 

Starostlivosť a zodpovednosť: Schopnosť prejaviť starostlivosť a zodpovednosť voči druhým je pre ženy dôležitá vlastnosť. Muž, ktorý sa stará o svoju rodinu, priateľov a dokáže prevziať zodpovednosť za svoje činy, je pre nich veľmi príťažlivý.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.