Blindr Blog
sk cz en
TOP romantické tipy na letnú dovolenku pre páry
14/05/2023 - 12:15

Chystáte sa na letnú dovolenku so svojou polovičkou? Tieto tipy na zaujímavé určite neprehliadnite.

Pomaly ale isto prichádza čas plánovania letných dovoleniek. Teplejšie počasie je pre nás vidinou oddychu, relaxu, odpútania sa od reality a časom, kedy môžete stráviť extra chvíle osamote so svojou polovičkou. Ak aj vy hľadáte zaujímavé nápady na príjemné miesta na letnú dovolenku, prečítajte si naše tipy z ktorých si zaručene vyberiete. 

 

Dovolenka pri mori

Dovolenka pri mori ponúka príležitosť na romantické prechádzky po teplom piesku, relaxáciu na slnečných lehátkach a tematické večere s krásnym výhľadom. Vyberte si destináciu s nádhernými plážami, ktoré vám umožnia prežívať romantické okamihy. Západy slnka na pláži s vašou polovičkou rozhodne vytvoria dokonalú atmosféru. 

Dovolenka na horách

Dovolenka na horách je ideálnou voľbou pre páry, ktoré majú radi aktívny oddych a krásnu prírodu. Prejdite sa po zelených lúkach, objavujte horské chodníky a užívajte si nádherné výhľady. Prežite romantické chvíle pri horskom jazere alebo piknikujte na vrchole hory. Na horách si tiež môžete vychutnať wellness procedúry a relaxovať v príjemných horských wellness centrách.

Romantická plavba loďou

Prežite romantiku na mori a vyskúšajte romantickú plavbu loďou. Užívajte si slnečné dni na palube, romantické večere pri sviečkach a zaujímavé výlety na ostrovy a útesy. Spoznáte rôzne destinácie a vytvoríte si nezabudnuteľné spomienky.

 

Romantický výlet do vínnych regiónov

Ak ste milovníci vína, vyskúšajte romantický výlet do vínnych regiónov. Navštívte vinárstva, kde môžete ochutnať rôzne druhy vína a naučiť sa viac o vinárskom procese. Prejdite sa po vinohradoch, obdivujte nádherné výhľady a užívajte si piknik s lahodným vínom a syrmi.

 

Romantická dovolenka v historickom meste

Ak máte radi históriu a kultúru, romantická dovolenka v historickom meste môže byť pre vás ideálna. Vyberte si niektoré z najromantickejších historických miest, ako je napríklad Paríž, Praha, Florencia alebo Ľubľana. Prechádzajte sa po starých uličkách, obdivujte historické pamiatky a užívajte si romantické večere v útulných reštauráciách.

 

Romantický pobyt v prírode

Pre milovníkov prírody je romantický pobyt v prírode dokonalou voľbou. Ubytujte sa v atmosferickej horskej chate, stanujte pri jazere alebo si prenajmite karavan. Prechádzajte sa po okolitých chodníkoch, objavujte nádherné vodopády a vychutnávajte si romantické večery pri ohníku pod hviezdami.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 1x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.