Blindr Blog
sk cz en
Typy báb na zoznamkách, ktoré lezú chlapom totálne na nervy
03/11/2020 - 09:57

Snažíte sa ho zaujať na zoznamke? Prečítajte si, čo by ste v žiadnom prípade nemali robiť.

Online zoznamky sú skvelým miestom na zoznámenie, hľadanie kamarátstva, úletu či dlhodobého vzťahu. Zoznámiť sa môžete s celou radou zaujímavých ľudí, no popri tom sem-tam narazíte aj na takých, o ktorých nemáte veľmi záujem. 

Minulý týždeň sme vám priniesli článok o typoch chlapov na online zoznamkách, z ktorých sa babám prevracajú oči. Dnes sa pozrieme na nežné pohlavie, ktoré vie niekedy tiež naozaj prestreliť. Aké typy báb sa chlapom rozhodne nepáčia? 

Tá, ktorá príliš retušuje

Niektoré fotky majú od prirodzenej krásy naozaj ďaleko. Použiť únosnú mieru make-upu je jedna vec, no vymaľovať sa ako veľkonočné vajíčko a fotku prefiltrovať tak, že má od reality na míle ďaleko určite nie je šťastná voľba

Tá, ktorá stále fňuká

Prednedávnom ju nechal frajer, pohádala sa s kamoškou, zlomil sa jej necht. Chlapi naozaj nechcú počúvať takéto veci 24/7. Baby, ktoré sa neustále sťažujú na svoj stráááááášny život, a pritom okolo reálneho roblému ani nešli nie sú vôbec ale vôbec atraktívne. 

Tá, ktorá namotáva 

Píšete si, všetko je super a babenka sa zrazu prestane ozývať. Potom sťa po čase opäť kontaktuje a príde s nejakou blbou výhovorkou. Následne namotávanie pôokračuje a to až dovtedy, dokým sa neprestane cítiť sama alebo nudiť sa. Toto naozaj nie...

Tá, ktorá sa o seba nestará

Ako sme už písali vyššie, zmaľované a preretušované baby určite nie sú plus. Avšak, byť presným opakom takisto nie je veľmi príťažlivé. Žena, ktorá sa o seba viditeľne nestará a má svoj výzor úplne na háku, len ťažko prerazí v online zoznamovaní. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.