Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Veríte na horoskop? Nájdite si podľa neho, tú pravú lásku
06/12/2018 - 19:15

Nie každý verí na to, že okolo nás je niečo viac, niečo nadprirodzené. Jednou z takýchto záležitostí sú horoskopy. Vesmír nás ovplyvňuje podľa toho, v ktorý mesiac, deň a hodinu sme sa narodili. Podľa toho sa zostavujú horoskopy. Možno vám to príde, ako výplod fantázie pomätených veštkýň a možno si každé ráno čítate, čo vás čaká. Nech už je to akokoľvek, občas sa trafia.

Partnerský horoskop

Každé znamenie je niečím špecifické, má svoje klady, aj zápory. Výpočet toho, kto sa k sebe dokonale hodí, môže byť zavádzajúci. Dajú sa nájsť aspoň čiastočné zhody, pomocou typických vlastností jednotlivých znamení.

1. Baran

Typická pre barana je jeho tvrdohlavosť. Taktiež je aj vodcovský a náladový, ale aj úprimný a racionálny. K ľuďom pristupuje férovo, ale je dominantný. Baran potrebuje niekoho, kto ho nebude obmedzovať.

2. Býk

Títo ľudia majú radi pohodu, pokoj a kvalitu. Sú to rodinné typy, sú láskaví a milujúci. Nemajú radi zmeny, preto sú vhodné na dlhodobé vzťahy.

3. Blíženci

Charizmatický, kreatívny a neustále prekvapujú. Majú radi humor, sú múdri a milujúci. Bývajú veľmi príťažliví. Radi skúšajú nové veci, preto môže trvať, kým sa usadia.

4. Rak

Sú veľmi empatickí a láskaví. Milujú rodinnú pohodu a chcú mať veľkú rodinu. Raci sú oddaní partneri, vhodní na dlhodobý vzťah.

5. Lev

Chce byť neustále centrom pozornosti, chce byť obdivovaný a hľadá niekoho, kto bude na neho hrdý a bude ho uctievať, ako kráľa.

6. Panna

Hľadajú oddaný a úprimný vzťah, ale zo svojim perfekcionizmom, si ťažko hľadajú niekoho, kto splní ich nároky. Sú milí a empatickí, ale potrebujú voľnosť.

7. Váhy

Sú to kreatívne založení intelektuáli, ktorí vám budú stále dávať svoju lásku a náklonnosť  najavo a budú to chcieť aj od vás.

8. Škorpión

Svoje city nedáva veľmi najavo, preto sa môže zdať, že hľadá len nezáväzné vzťahy. Keď sa ale dostanete pod jeho kožu, tak nájdete oddaného partnera, ktorý neodpúšťa zradu, ani podvod.

9. Strelec

Rád cestuje a má rád pohyb. Určite s ním nudu nezažijete. Sú úprimní, ale často prelietaví.

10. Kozorožec

Keď radi plánujete, chcete istotu a pocit bezpečia, tak je Kozorožec ten pravý. Je ale tvrdohlavý a chce, aby bolo stále po jeho.

11. Vodnár

Svojich partnerov často a dlho preverujú, kým usúdia, že je to ten pravý. Radi pomáhajú ostatným a ak raz začnú niekomu dôverovať, tak je to navždy.

12. Ryby

Sú veľmi plachí a majú veľkú fantáziu. Dokážu vycítiť, čo druhí potrebujú, ale často nevedia, čo sami chcú.

Hľadať si partnera podľa znamenia samozrejme nemusíte, ale občas sa stane, že to môže pri výbere pomôcť.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme