Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Z dlhého randenia nemusí vzniknúť svadba
07/06/2020 - 13:54

Dlhodobý vzťah nemusí byť vždy to najlepšie. Práve dlhé chodenie vo väčšine prípadov nekončí svadbou!

Každý z nás si pravdepodobne spomenie na situáciu, keď sa pár rozišiel po veľmi dlhom vzťahu a potom muž navrhol svadbu „nasledujúcemu dievčaťu, ktoré stretol“.  Toto správanie je prekvapujúce a vyvoláva v nás otázku: Ako je možné, že žena nedostane diamantový prsteň po rokoch strávených vo vzťahu, zatiaľ čo ďalšia sa stane nevestou takmer po rande?

1. Správny čas

Muži sa na sociálnych sieťach vyjadrili, že nechcú mať svadbu, keď stretnú lásku svojho života ale vtedy, keď sú pripravení založiť si rodinu. Vedci tvrdia, že najlepší vek na založenie rodiny je od 28 do 32 rokov. Po tejto dobe sa šanca, že sa muž chce oženiť zníži a vo veku okolo 42 rokov je táto šanca takmer nulová.

2. Priatelia a rodina

Aj keď muž vyzerá veľmi nezávisle, na jeho rozhodnutie vplývajú jeho blízki. To je dôvod, prečo priatelia zohrávajú obrovskú úlohu v počiatočnej fáze vzťahu a ich názor môže urýchliť proces zamilovania sa. Rozhodujúcim faktorom môže byť aj súhlas rodičov.

3.  Spoločné bývanie

Spoločným bývaním sa znižuje pravdepodobnosť uzavretia manželstva o 50%. Ženy aj muži by mali byť v tomto opatrní. Po 22 mesiacoch sa šanca znižuje na 80%, o 3 roky neskôr na 50% a po 7 rokoch je šanca na manželstvo iba 50%.

4. Žena iba na chvíľu

Niekedy sa muži chcú oženiť iba vtedy, keď vo svojom živote dosiahli určité veci ako je povýšenie, byt, dom atď. Počas týchto udalostí nechcú zostať sami a preto hľadajú ženu, ktorá by ho podporovala – ale iba dočasne.

5. Nie všetky vzťahy sa majú skončiť svadbou

Od detstva sa dievčatá učia, že chlapci, ktorí im venujú pozornosť sa stanú ich „jedinými“. Príbuzní o tom veľmi často žartujú a pýtajú sa dievčat, kedy bude svadba. Avšak rok čo rok sa táto otázka stáva vážnejšou. A dievčatá vyrastajú na tom, že ak je vzťah dlhý má iba jeden cieľ – formovanie rodiny. Muži však na tomto nevyrastajú, preto býva medzi pohlaviami nedorozumenie. Ženy sa teda často boja povedať, že si daného muža nechcú vziať. Boja sa toho, že zostanú samé, pretože ten pravý odíde. Ale nič ako ideálny partner neexistuje.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 19x
Komentáře
Doporučujeme