Blindr Blog
sk cz en
Žena, ktorá vás len využíva? Takto odhalíte klamárku!
21/06/2021 - 08:04

Máte pocit, že vám klame? Takto raz-dva odhalíte pravdu.

Hovorí sa, že ženy sú v klamaní často výrazne rafinovanejšie ako muži. V skutočnosti je to však rôzne. Zatiaľ, čo jedny splietajú komplikované pavučiny klamstiev a na každú situáciu majú pripravené minimálne 5 dôveryhodných výhovoriek, iné pri klamstve nachytáte naozaj veľmi ľahko. 

Ak máte pocit, že vám vaša priateľka, budúca priateľka alebo len kamoška svýhodami klame, skúste jednu z našich overených taktík na odhalenie. Možno budete prekvapený!

Prichytená pri čine

Už pol hodinu vám opisuje, že bola s kamoškami v kaviarni. Vy ste si však skoro úplne istý, že sa bavila na diskotéke a nechce vám to priznať. Skúste jej povedať. že ste ju vy, alebo nejaký váš známy, videl práve tam, kde "akože nebola". Ak bude mať dôveryhodnú odpoveď, uhrajte to tak, že to bolo iba z diaľky a možno ste sa pomýlili. 

Tajomstvo, ukryté v telefóne

Neustále jej pípa mobil a ona ho po každej správe otáča krytom nahor. Na otázku kto jej píše, odpovie neurčité: "Ále, nikto". V takomto prípade jej určite nelezte do súkromia. Všímajte si deaily. Zistíte, ako sa tvári, keď odpisuje a napríklad to, či vždy odchádza telefonovať do inej miestnosti. 

Detaily naše každodenné

Keď máte pocit, že si nejakú udalosť iba vymýšľa, vsaďte na detaily. Pýtajte sa jej a zaujímajte sa. Väčšina ľudí sa vo svojich klamstvách zamotá natoľko, že ich verzie nesedia. 

Nie je na žaidnych sociálnych sieťach

Niektorí ľudia preferujú režim inkgnito, no väčšinu žien je možné nájsť na sociálnych sieťach, aj napriek tomu, že nepridávajú veľa príspevkov. Ak vám žena povie, že žiadne sociálne siete nemá, no robí si selfíčka 3x denne, z najväčšou pravdepodobnosťou niečo zatajuje. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 14x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.