Blindr Blog
sk cz en
Ako dosiahnuť druhé rande?
18/11/2017 - 13:43

Páči sa vám a chcete aby prvé rande nebolo aj posledné? Určite sa vyhnite nasledovným veciam!

Pravidlom, ktoré na mužov zaberie, znie – nevnucovať sa. V žiadnom prípade netlačte na pílu. Práve to u mužov zapne signalizačné zariadenie, že ide o „zúfalku“. A muži túžia po veselých ženách plných optimizmu, sviežich nápadov… Aká bude neskoršia realita je na prvom rande celkom jedno. Ide o to, aby ste si to nepokazili hneď na začiatku.

Flirtovanie muži očakávajú a lichotí im. Rafinované a vtipné „doberanie“ sa je skvelým krokom na prvom rande. Má to však pre väčšinu žien jednu chybičku – nový muž, ktorý sa im veľmi páči, nie vždy dokáže vyprovokavať tú správnu atmosféru. Začnete premýšľať, ako sa ukázať v čo najvhodnejšom svetle a je po veselom flirtovaní. Ak to len trocha ide, uvoľnite sa a nechajte sa unášať tým, čo sa práve deje medzi vami a novým chlapom oproti vám.

Ach, to trápne ticho! Len málo mužov je majstrami komunikácie a zväčša sa vedenie rozhovoru očakáva od ženy. Iste, aj vy máte trému, ale bez slov to veru nepôjde. Ak budete pozerať a len sa usmievať, ďaleko nezájdete. Počúvajte, čo vám hovorí a zaujímajte sa o to. Muži veĺmi radi hovoria o tom, čo prežili či dokázali.

Pozor na druhý extrém. Keď je slov priveľa, muž takisto zbystrí. Len nie „ukecaná“ žena, ktorá nevie zavrieť ústa. Je to skôr únavné než príjemné. Prvé rande je priestor pre vás oboch, nejde o sebaprezentáciu jedného človeka. Myslite na to, keď začte rozprávať tretí príbeh z vášho detstva, zatiaľ, čo on vám nestihol povedať ani svoje meno.

 

Zdroj: www.glamour.com

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.