Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako nebyť nervózny pred prvým rande?
13/09/2020 - 11:24

Ako predísť nervozite pred prvým rande?

Asi každý zažil (alebo zažije) nervozitu z prvého rande, no niekedy je nervozita z tohto stretnutia oveľa väčšia a intenzívnejšia ako normálne. Strach z prvého rande je zlý, no len keď prekonáme prvé rande, tak sa dostaneme aj na tie ďalšie. Takže vám nezostáva nič iné, iba tieto obavy prekonať.

Uvedomte si, prečo máte strach

Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú môžete urobiť, je uvedomiť si, že je úplne racionálne sa trochu báť ísť na prvé rande. Niektorí ľudia môžu byť nervózni z toho, že stretnú nových ľudí a nebudú sa s nimi mať o čom rozprávať – no dôvodov môže byť veľmi veľa. Akonáhle začnete pociťovať nervozitu, skúste si povedať: „Je úplne normálne pociťovať strach pri stretnutí s niekým, s kým by som mohol niečo vybudovať.“

Vytvorte si plán, ktorý vám vyhovuje

Môže byť otravné neustále rozmýšľať nad tým, čo budete na rande robiť. Ale plánovanie môže byť naozaj užitočné, pretože zmierňuje pocit úzkosti. Dohodnite si miesto, dátum a dohodnite sa na niečom, čo vás baví. Vďaka tomu sa budete cítiť lepšie a pohodlnejšie.

Zacvičte si

Proti strachu neexistuje nič lepšie, ako staré dobré endorfíny. Chodenie do posilňovne pred vaším rande môže byť skvelým spôsobom, ako si vypotiť strach. Len sa uistite, že máte dostatok času na osprchovanie, aby ste vyzerali čo najlepšie.

Zaneprázdnenosť

Jeden z najlepších metód ako nepociťovať úzkosť je zamestnať svoju myseľ. Keď nič nerobíme, naša myseľ má tendenciu rozmýšľať nad zlými vecami – a to určite nie je dobré pred prvým rande. Len nerobte až príliš veľa aktivít, aby ste potom na rande neboli vyčerpaný.

Nezabudnite, že je to len rande

Aj keď sa vám v tej chvíli zdá, že rande je tá najdôležitejšia vec na svete, je to „iba“ rande. Nie je to pracovný rozhovor ani konkurz na manželstvo a nejde ani o to, ako dopadne váš život. Možno si naozaj sadnete a bude to skvelé. No ak nie, nič sa nedeje, bude ešte veľa prvých rande.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme