Blindr Blog
sk cz en
Ako prežiť dovolenku s iným párom
20/01/2019 - 10:29

Kamoši-frajeri vás zavolali aj s polovičkou na víkend na horách, či na dovolenku pri mori. Vy váhate, no nakoniec prikývnete. A oddych sa môže začať... alebo peklo? Čas strávený s inými pármi sa môže totiž premeniť na hotovú katastrofu.

Spoločné dovolenky s iným párom nie sú vždy prechádzka ružovou záhradou. Niekedy za to môžete vy, inokedy oni. Častokrát malým kúskom každý. Avšak, trapasom a odutým pohľadom sa dá predísť veľmi jednoducho. Stačí sa držať pravidiel.

Dobre si rozmyslite, kam idete

Nekývnite hneď na prvú príležitosť. Pokiaľ vás známi volajú na víkendovú chatu spojenú s lyžovačkou a vy o lyžovaní neviete nič, nechoďte. Inak sa môže veľmi rýchlo stať, že zatiaľ čo oni si budú užívať brázdenie svahov, vy budete ofučanie sedieť na izbe a nudiť sa. Takisto ani all-inc dovolenka nie je pre každého to pravé. Pokiaľ ste párik dobrodruhov, neustále sedenie na pláži a na hotely bude pre vás utrpenie.

Dobre si rozmyslite, s kým idete

Pokiaľ ich až tak dobre nepoznáte alebo sa vaše polovičky ešte nevideli, zorganizujte spoločné stretnutie predtým, ako dovolenku zajednáte. Pri skupinovom stretnutí hneď zistíte, či si budete rozumieť.

Nehádajte sa

Na skupinovej dovolenke sa rozhodne nehádajte, pokiaľ nie je situácia naozaj vážna. A rozhodne nie pred nimi. Uvedomte si, že na dovolenke si treba čas čo najviac užiť. Okrem toho, hádky na verejnosti môžu pokaziť celý spoločne strávený čas.

Viete, čo si môžete dovoliť

To, že ste spolu už 5 rokov a prdnúť si pred priateľkou je pre vás normálka, neznamená to, že to aj druhý pár vezme úplne v poriadku. Pokiaľ sa úplne nepoznáte, nesnažte sa na seba upozorňovať negatívnym spôsobom.

Vymyslite si aj vlastný program

Ak idete na dlhšie, nečakajte, že ostatní vymyslia celý program za vás. Pokiaľ nie ste s ich nápadmi úplne stotožnení, skúste si vymyslieť niečo vlastné. Nemusíte byť spolu 24/7.

Snažte sa o kompromis

Pokiaľ s nimi úplne nesúhlasíte s plánmi, ubytovaním, či spôsobom dopravy, ozvite sa. Nikto predsa nevie čítať myšlienky. V každom prípade sa snažte o kompromis – rozumní ľudia sa určite dohodnú.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.