Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Je rozchod naozaj nevyhnutný?
18/11/2018 - 20:09

Každý sa raz dostal do bodu, kedy nevedel ako ďalej. Stáva sa to v práci, v škole, vo vzťahoch... rozhodnutia na nás tlačia každý deň. A niektoré z nich sú ťažšie ako iné.

Často sa stáva, že láska už nie je taká ako na začiatku a na vašej polovičke vám začne vadiť každá maličkosť. No napriek tomu, ju/ho máte stále rád/a a prežili ste spolu veľa pekných chvíľ... ako ďalej postupovať?

V prvom rade si treba uvedomiť, že takéto rozhodnutie môže byť  naozaj definitívne. Ak to chcete spraviť iba kvôli tomu, aby ste zneistili vašu lásku a tá by potom za vami pricupitala s ospravedlneniami a prosbami, nerobte to. Môže sa totiž stať, že sa dočkáte odpovede „Oukej“ a ten druhý sa zbalí a odíde rýchlosťou svetla. Takže pokiaľ si nie ste istý, že zvládnete kladnú odpoveď, rozchodu sa radšej vyvarujte.

Položte si jednoruchú otázku: „Prečo chcem ukončiť vzťah?“ Lebo na mňa žmurká kočka z vchodu od vedľa? Lebo mi frajer frfle, keď idem na diskotéku s babami? Alebo ho/ju už proste nemilujem? Sloboda je veľmi dôležitá vec a pokiaľ by ste radšej trávili piatkové večery osamote alebo na nejakej epickej párty, ukončite to. To, že uprednostňujete zábavu pred vzťahom znamená, že na to nie ste ešte dostatočne zrelí. Samozrejme, nie je to nič zlé, každý raz dospeje do štádia, kedy sa chce usadiť. Pokiaľ vás to ešte veľmi nechytá, radšej sa najskôr poriadne vybúrte.

Ak ste o vašej polovičke zistili nejakú vec, ktorá spôsobila neprekonateľnú prekážku vo vašom vzťahu, porozprávajte sa o tom. Komunikácia je veľmi dôležitá a možno veci naozaj nie sú také zlé, ako sa na prvý pohľad zdajú. Vo všeobecnosti platí, že rozhovor by mal byť na prvom mieste, nech už sa jedná o hocijaký problém. Veci si treba vysvetliť, teda samozrejme, pokiaľ vám na druhom záleží.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme