Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Kam ísť na rande po karanténe?
31/05/2020 - 10:53

Kam ísť na rande, keď rozšírený vírus pomaly odchádza?

Je jasné, že koronavírus ovplyvnil všetky sféry nášho života. Avšak časom sa všetko dáva naspäť do normálu. Rovnako je to aj s prevádzkami – pomaly sa otvárajú miesta, na ktorých sa môžu ľudia stretávať a ísť na rande. Ktoré miesta sú teda najvhodnejšie v tomto čase?

Múzeá a galérie

Pre milovníkov umenia a histórie sa prednedávnom otvorili múzeá a galérie. I keď sú otváracie hodiny zmenené, tieto miesta sú výbornou voľbou na rande. Pokiaľ sa obidvaja zaujímate o históriu alebo ste umelecké duše, verím, že si prídete na svoje.

Kaviarne

Znovuotvorenie kaviarní potešilo mnoho z nás. Spolu so svojou polovičkou si môžete vychutnať kávu a pokecať si o vašich záujmoch. I keď je to taká klasika, stále to má svoje čaro.

Prechádzka

Najistejšou a najbezpečnejšou formou rande v týchto dňoch je práve prechádzka. Môžete si spolu urobiť výlet do prírody, na nejaký hrad alebo na vrch.

Bicykel či korčule

Milovníci športu, toto je pre vás! Športové aktivity sú v týchto dňoch veľmi rozšírené. Mnoho ľudí športuje ešte viac ako s karanténou. Rande na bicykli či korčuliach je preto veľmi dobrou voľbou. Môžete si ísť aj zabehať, ale pri tom treba mať dobrú kondičku.

Piknik

Pokiaľ sa nechcete ísť niekde najesť, pretože sa bojíte, že sa nakazíte, urobte si piknik! Pikniky sú hlavne pre ženy naozaj čarovné a získate si nimi takmer každú. Nachystajte si veľký kôš a zabaľte si veci, ktoré máte obidvaja radi. Koláče, palacinky, hranolky či čipsy alebo aj šampanské – je to na vás.

Pozorovanie oblakov a hviezd

Toto môžete spojiť s predchádzajúcim bodom a čarovné rande je zaručené! Zoberte si deky, ľahnite na trávu a pozorujte oblohu.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 15x
Komentáře
Doporučujeme