Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Oblečenie, ktoré muži na ženách milujú
24/04/2021 - 18:03

Chystáte sa ho zaujať dokonalým outfitom? Poďme sa pozrieť na to, z akých kúskov oblečenia padajú muži na kolená.

Zaujať na prvý pohľad môže byť niekedy naozaj ťažké. Každý preferuje niečo iné a prvý dojem je veľmi dôležitý. Niektorým sa páčia vysoké blondínky, iní sa obzrú za malými brunetkami. Je však úplne jedno, aký ste typ. Pokiaľ budete mať na sebe správny outfit, vášho vyvoleného zaručene okúzlite. Z akých kúskov oblečenia sú chlapi na mäkko?

 

Šaty 

Nič nezvýrazní vašu ženskosť viac, ako pekné šaty, ktoré zvýraznia krivky a lichotia vašej postave. Nemusíte sa nahodiť do odvážnych párty minišiat, aj decetné šaty sú rozhodne správny krok. Vyberte si nejakú zaujímavú farbu či vzor, ktorý okamžite zaujme. 

 

Legíny

Muži si tvory vizuálne. Pokiaľ vidia babu v perfektne padnúcich legínach, nemôžu z nej spustiť oči. Pokiaľ sa chystáte na prechádzku do lesa, turistiku alebo nejakú zaujímavú športovú aktivitu, skúste ich uprednostniť pred neforemnými teplákmi. 

 

Overisze kúsky 

V oversize kúskoch pôsobíme na mužov roztomilo. Širšie tričko či väčšia mikina – v tom zaručene zaujmete. Spodnú časť však voľte užšiu. Široké nohavice alebo sukňa by v tomto prípade vytvorili neforemný look. 

 

Doplnky

Krása sa ukrýva v detailoch. Výrazné náušnice, sponka vo vlasoch či pestrofarebná šatka – to všetko zvýrazní váš outfit a pridá vám na jedinečnosti. 

 

Tenisky

Tenisky sú všestranný kúsok, v ktorom môžete ísť na romantickú večeru, prechádzku k vode alebo na ľahkú turistiku do lesa. Hovoria o vás, že ste univerzálna a ľahko prispôsobivá.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme