Blindr Blog
sk cz en
Prvé rande naslepo: Na čo sa pripraviť?
20/06/2022 - 13:53

Chystáte sa na prvé rande naslepo? Prečítajte si, ako sa správne pripraviť.

Prvé rande naslepo si vyžaduje poriadnu prípravu. Dôležité je myslieť na to, čo si oblečiete a ako sa nastajlujete, no takisto mnoho iných vecí, nad ktorými ľudia často rozmýšľajú až vtedy, keď už je neskoro. Pripravili sme pre vás 4 body, ktoré vám pomôžu lepšie sa pripraviť. 

 

Výber perfektného miesta

Vybrať môžete miesto vy alebo druhá strana - rozhodnutie je len na vás. Myslite však na to, že dotyčnú osobu nepoznáte na 100%. Na prvé stretnutie vyberte preto verejné miesto, kde sa môžete zároveň aj porozprávať. Odrážajte sa aj od spoločných záujmov. Skúsiť môžete napríklad prechádzku v lese, stretnutie v zoo alebo zmrzlinu. 

 

Dajte o sebe vedieť

Dajte vedieť rodine alebo známym, kam pôjdete. Aj napriek tomu, že je naozaj malá šanca, že sa na druhej strane nachádza niekto nebezpečný, opatrnosť musí byť na prvom mieste. Povedzte kamoške, že sa stretnete v tej a tej kaviarni alebo informujte sestru o tom, kam máte namierené.

Témy rozhovoru

Pokiaľ máte strach z toho, že sa nebudete vedieť okamžite uvoľniť a prirodzene porozprávať, pokojne si predpripravte témy rozhovoru. Nemusíte ich mať, samozrejme, napísané na papieri, no len tak si v hlave prebehnite, čo by ju alebo jeho mohlo zaujímať. V prípade potreby to z hlavy vydolujete výrazne ľahšie.

Spoločné záujmy

Stavte na to, čo máte spoločné. Rozprávajte sa a podnikajte to, kde existuje nejaké spojenie medzi vami. Takýmto spôsobom si veľmi rýchlo vytvoríte puto a vaše kamarátstvo bude napredovať raketovou rýchlosťou

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.