Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Si pripravený na nový vzťah? Tu nájdeš odpoveď.
27/03/2019 - 07:59

Odborníci sa zhodujú, že z psychologického, spirituálneho a praktického hľadiska je zjavné, že ak nemáš rád sám seba, je pre teba ťažké dať, ale aj prijať lásku. Takže ak premýšľaš „Som pripravený/á na lásku?“, je tu pár vecí, ktoré si môžeš na sebe začať všímať a navedú ťa na odpoveď.

1. Priťahuješ ľudí s podobným nastavením

 

Zdroj: www.giphy.com

 

Keď vysielaš energiu sebalásky a akceptácie, je ľahšie magneticky pritiahnuť ľudí, ktorí nielen majú radi samých seba, ale sú schopní odovzdať lásku aj do zdravého a funkčného vzťahu. Popísalo sa na túto tému veľa kníh, odprezentovalo veľa prednášok. Pravda je úplne jednoduchá. Treba začať od seba, mať rád samých seba a rešpektovať seba ako  ľudskú bytosť. Okolie na to zareaguje.

 

2. Neprepadáš sebaľútosti a pocitu osamelosti

 

Ak sa nebojíš byť aj osamote – a dokonca aj v tichu, aj to je signál, že si zrelý a pripravený na kvalitný a zdravý vzťah. Dokážeš ísť na výlet aj sám? Nepotrebuješ mať mobilný telefón neustále nalepený na dlani? To je skvelé! Toto sú signály, že akceptuješ sám seba a si pripravený akceptovať aj partnera a jeho priestor.

 

3. Nečakáš na to, že príde princ, ktorý ťa zachráni

 

Človek je pripravený na vzťah, keď si vie poradiť sám so sebou. Neočakáva, že príde nejaká zázračná bytosť, ktorá ho vyslobodí z jeho trápení a frustrácií. Každý sme si v živote prešli dobrým aj zlým, radostným aj smutným obdobím. Preto očakávať, že príde niekto z krajiny Oz, kto bude mať odpoveď na všetko, nie je správne. Ten, kto ťa môže vyviesť z chmúrnych myšlienok je ten, koho každé ráno vidíš v zrkadle.

 

 

4. Si OK aj single

 

Ak si si úprimne a čestne uvedomil, že si OK aj sám so sebou - v stave „single“, si pripravený na vzťah! Toto uvedomenie si by však nemalo mať pachuť prehry či „zloženia zbraní“ v zmysle „Ja si už nikoho nikdy nenájdem!“. Práve naopak. „Mám sa rád, aj bez vzťahu, a keď príde tá správna osoba, som pripravený/á!“

 

single ice cream GIF by Bridget Jones

Zdroj: www.giphy.com

 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme