Blindr Blog
sk cz en
Sila ženských pŕs: Prečo ich muži tak zbožňujú?
02/12/2017 - 20:17

Muži už dávno vedia, že na svete nie je nič krajšie, ako ženské prsia. Ale prečo ich tak veľmi milujú? Teraz sa to dozviete!
1.      Vzrušujúci nástroj!
Každý dobrý milenec vie, že tie najsilnejšie erotogénne zóny žien sa nachádzajú práve na prsiach. Ak s nimi vie muž dostatočne narábať, oveľa ľahšie môže dosiahnuť svoj cieľ.
Nemôže za všetko biológia. Ani napriek tomu, že hladkanie pŕs je často výlučne mužská záležitosť. Okrem toho je človek jediný, ktorý sa rád hrá s bradavkami a pri erotických orgiách používa sexuálne hračky. Už dávno vieme, že súčasná spoločnosť urobila zo ženských pŕs sexuálny symbol. V akomkoľvek mužskom či ženskom magazíne na nich natrafíte oveľa častejšie, ako na pláži počas leta. Prsia tiež zapĺňajú reklamné bilbordy a plagáty. Nečudo, že sa nimi dá dosiahnuť čokoľvek.
 
 
2.      Vizuálna extáza a sila tabu
Oproti ženám, ktorým stačí prečítať erotický príbeh, aby sa vzrušili, muži potrebujú vizuálne podnety. Erotická príťažlivosť pŕs však nespočíva len v tom, nakoľko sadnú do mužských rúk, ale aj v tom, ako dlho ich dokážete ukrývať pod šatami. Americký humorista Jerry Seinfeld raz povedal, že keby si ženy začali zakrývať hlavy namiesto pŕs, chlapi by sa určite nevedeli dočkať, aby si v najnovšom časopise nalistovali stránky, ktoré budú namiesto nich plné ženských tvárí.
 
 
3.     Pozri sa mi do očí!
Zažili ste to už aj vy, keď sa vám muž namiesto do očí pozeral na prsia? A naozaj vás to trápi? Príťažlivosť má predsa fyzický, psychologický i sociálny pôvod, takže v tom nič nie je zahanbujúce. Nezaoberajte sa tým, ak si pri pohľade na vás muži radi pochutnávajú. Radšej buďte hrdá na svoje telo, môže vám to jedine lichotiť!
 
 
4.      Prsia sú istota
Je to úplne jasné. Má to predsa súvis s dojčením a s detstvom, keď matka svojho chlapčeka uchránila pred všetkým zlom na svete. Okrem toho sú prsia symbolom ženstva a plodnosti. Sú silnou zbraňou v „zbrojnom arzenáli“ žien a už v čase puberty sa dostávajú do obrovskej pozornosti mladých mužov. Podľa evolučnej teórie Charlesa Darwina si snažíme inštinktívne vyberať takých partnerov, ktorí sú schopní reprodukcie. Jeho výskumy tiež hovoria o tom, že ženské prsia priťahujú mužov preto, lebo sú odrazom zdravého ženstva.
 
 
 
Zdroj: www.askmen.com
POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.