Blindr Blog
sk cz en
Stretávanie so zadanou ženou: Kedy je lepšie dať ruky preč?
25/10/2022 - 16:02

Pravidelne sa stretávate so ženou, ktorá už našla svojho Rómea? Prečítajte si, kedy je lepšie dať ruky preč a kedy ešte máte šancu.

Hovorí sa, že zadaná žena nie je prekážka ale výzva a správny chlap si poradí aj s takýmto “problémikom”. No, ako jedno z mnohých veľmi inteligentných pravidiel, ani toto nie je úplne pravda. Vzťah nemusí byť prekážkou, no existujú prípady, kedy môže byť naozaj poriadny problém. 

 

Ako teda postupovať? Máte u zadanej ženy šancu, alebo si len robíte plané nádeje? Poďme sa pozrieť na to, ako sa v takejto situácii orientovať. 

 

Ujasnite si čo chcete

 

V prvom kroku je dôležité ujasniť si, čo od tohto stretávania očakávate. Vyhovuje vám jej spoločnosť, chcete mať kamošku s výhodami alebo túžite po plnohodnotnom vzťahu? Zamyslite sa nad tým, aké máte s dotyčnou úmysly. 

 

Láska z rozprávky alebo nočná mora?

 

Je jej Rómeo naozaj ten pravý? Alebo sa medzi nimi vyskytol neprekonateľný konflikt a dvojica je spolu iba zo zotrvačnosti? Možno vám narovinu nepovie, či sa niečo deje, no zo signálov a spôsobu komunikácie sa dá zistiť, či sa chystá k veľkému rozchodu. 

 

Zistite jej očakávania 

 

V  neposlednom rade je dôležité zamyslieť sa nad tým, ako vás vníma druhá strana. Ste pre ňu iba kamarát na “pokec”, chce sa s vami zblížiť alebo má k vám nejaké city? Nad jej vzťahom k vám môžete rozmýšľať naozaj dlho, no jasnú odpoveď dostanete iba vtedy, keď sa jej to napriamo opýtate.
 

Kedy v takomto vzťahu pokračovať?


V stretávaní so zadanou ženou pokračujte vtedy, ak sa vaše predstavy zhodujú. V opačnom prípade bude minimálne jeden z vás veľmi sklamaný. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 13x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.