Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Vyznania lásky, ktoré chce chlap počuť od ženy!
07/01/2018 - 18:18

Lichôtky, ktoré by ste chceli vy počuť z jeho úst, v mužskom svete nemajú príliš veľkú váhu. Chlapovi najlepšie ulahodíte, ak budete vyznávať lásku jeho slovníkom.

1.      Si úžasný
Je to tak. Chlapské pokolenie je zaťažené na škrabkanie ega a vymenúvanie superlatívov. V praxi to preto znamená, že je dobré, ak ho pochválite. A pozor, čím častejšie, tým lepšie. Ak dokonca spravil muž niečo špeciálne kvôli vám, a vy to neoceníte tak ako očakáva, bude to brať ako urážku. Rovnako, ako keď sa vám chce niečím pochváliť a vy ho odkladáte do pozície menej dôležitého. Lásku mu vyznáte ocenením. Môžete aj trochu preháňať, vtedy pochopí, že pri ňom je tá pravá.

 

2.      Milujem ťa!
Jednoduché, prosté, skoro ako klišé, ale na mužov to stále funguje. Ak to opakujete dostatočne často. Chlapský naturel je zaťažený na opakovania. Akoby boli v posilňovni. Čím ich je viac, tým majú pocit, že veci silnejú. Ako vaša láska k nim.

 

3.      Postavenie alfa samca
Chce byť pre vás tým najlepším, najhodnotnejším a najúžasnejším mužom. To znamená, že najväčšiu lásku mu vyznáte, ak dôrazne poukážete na to, že je pre vás v okolí ten najlepší. Nielen výzorom, ale aj správaním. Nezabudnite mu to pripomínať.

 

Zdroj: www.theguardian.com

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme