Blindr Blog
sk cz en
Výzor a jeho dôležitosť: Vyberajú si ženy partnera podľa vzhľadu?
23/11/2022 - 10:25

Zaujíma vás, či je pre ženy vzhľad dôležitý? Prečítajte si, čo zaváži pri výbere partnera.

Ženy zvažujú pri výbere partnera mnohé faktory. Ich rozhodovanie ovplyvní povaha, vlastnosti, záujmy alebo zázemie. Ako je však pre baby dôležité to, ako dotyčný vyzerá?

 

Odpoveď nie je taká jednoduchá. Samozrejme, každého z nás to ťahá ku človeku, ktorý sa nám páči, a ani nežné pohlavie nie je výnimkou. Ženy si však spravidla nevyberajú len modelov z časopisov. Klasifikovať by sme ich mohli do troch skupín, ktoré vám túto situáciu lepšie priblížia. Poďme sa na ne pozrieť.

 

Tie, čo majú osobné preferencie

 

Mnoho žien má svoj typ. Niektorým sa páčia vysokí svalnáči, iným šľachovití blondiaci. Ide o súbor črtov. ktoré spoločne vytvárajú celok, a sú pre ženu príťažlivejšie, ako iné. Ak váš objekt takýto typ má, je veľmi pravdepodobné, že muž, ktorý týmito črtami disponuje, ju zaujme viac. To však neznamená. že ju nemôže zaujať aj iný. Väčšina žien nie je 100% vyhradená na jeden typ mužov, práve naopak. 

 

Tie, čo si všímajú jednu črtu

 

Veľa žien sa sústredí na jednu dominantnú črtu, na ktorej im záleží viac, ako na celkovom výzore. Môže ísť napríklad o výrazné modré oči, pekný úsmev alebo veľké ruky. Táto črta ich spravidla zaujme nezávisle od toho, či je muž vysoký alebo nízky, má ryšavé alebo tmavé vlasy.

 

Tie, čo sa nechajú ukecať

Tretí typ žien si síce potrpí na partnerovom vzhľade, no nie je to pre nich priorita. V praxi to znamená to, že ak ju aj muž úplne fyzicky nepriťahuje, dokáže si tieto nedostatky vyvážiť jeho vlastnosťami. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 16x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.